Slunečníky

Počet produktů: 101

Podkategorie

 • Slunečníky 3 m

  Slunečník 3m

  Exkluzivní slunečníky 3m, které Vás perfektně ochrání před nepříjemným slunečním zářením. Všechny slunečníky v této kategorie jsou vyroveny z kvalitních materiálů, takže stačí vybrat pouze barvu. Slunečníky 3m mají ideální rozměry pro každou příležitost a hodí se skvěle jak na terasu, tak jen tak na zahradu. Jich stín bude spolehlivě velký pro stůl přibližně pro 6 osob. Pokud máte v plánu větší rodinnou sešlost, tak by jsme doporučovali pořídit slunečníky alespoň 2 a nebo zvolit slunečníky 4m, které nabízejí daleko rozhodně větší stínovou plochu. Nezapoňte si ke každému slunečníku pořídit i vhodný podstavec, který ho spolehlivě udrží. Podstavce pro slunečníky u nás najdete zde

 • Čtvercové slunečníky

  Slunečník čtvercový

  Speciálni varianta slunečníků, které se používá do prostor, kam se obyčejný kulatý slunečníky. Čtvercový slunečník má vetší stínící polochu a díky tomu vykonává lépe svojí funkci. Navíc se jedná i o stylovou dekoraci, které na každé zahradě vynikne. Pokud nejste fanoušky čtvrcových slunečníků, tak můžete využít klasické slunečníky

 • Obdélníkové slunečníky

  Obdélníkový slunečník

  Zajímavé řešení v podobě obdelníkového slunečníku Vám nabídce ten samý luxus, jako nabízí klasické kruhové slunečníky. Obdélníkové slunečníky se hodí například prostrčt skrz stůl. Disponují větší plochou a komplexnějším pokrytím stolu. 

 • Půlkruhové slunečníky

  Půlkruhové slunečníky
 • Slunečníky 4 m

  Slunečníky zahradní 4m

  Velké zahradní slunečníky, které bez problémů schování celý Váš stůl před nepříjemným slunečním zářením. Slunečníky 4m nabízíme pouze v klasickém provedení se stojanem uprostřed. 

 • Stojany na slunečníky

  Robustní stojan na slunečník

  Podstavec je nedílnou součástí každého slunečníku. U nás si vybere stojany v nespočtu váhových a materiálových kategoriích. Každý stojan pod slunečník zajistí Vašemu slunečníku stabilitu hlavně ve slabším větru. Při silnější větrech doporučujeme slunečník urychleně složit, aby nedošlo k jeho poškození. Mezi naše nejprodávanejší držáky na slunečníky patří hlavně žulové podstavce, které jsou těžké a dokáži slunečník spolehlivě udržet. Jsou vyráběny z broušeného kamene a jejich vzhled je naprosto fantastický. Pokud hledáte kvalitní stojan pro slunečník, tak jste narazili na tu správnou kategorii. Nabídky podstavců je opravdu široká, a proto si dejte čas, aby jste si vše důkladně promysleli. Dále doporučejem, aby jste si svůj vybraný stojan na slunečník nechali doručit přímo domů, protože mají obvykle od 10 do 40 kg. 

 • Ochranné obaly

  Ochranné obaly
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 101 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 101 položek
Slunečníky

Velké zahradní slunečníky

V horkých letních dnech určitě uvítáte místo ve stínu na své zahrádce nebo posezení, kde si rádi odpočinete. Takové místo si můžete vytvořit, když použite zahradní slunečníky z této kategorie. Pokud jste majitelem nějakého restauračního zařízení, tak Vaši hosté určitě ocení slunečníky, které nebudou obsahovat reklamu na pivovary. Zahradní slunečníky v této kategorii jsou buď konzolové, půlkruhové, obdelníkové a nebo klasické. Konzolové zahradní slunečníky mají tu výhodu, že nemusí být prostrčené skrz stůl, protože nemají nosnou konstrukci ve středu, ale na kraji. Takže můžete být v klidu ve stínu a zároveň budete mít volný stůl. Naše nabídka zahradních slunečníků je opravdu veliká, a proto jí doporučejeme projít velmi důkladně, aby jste vybrali ten nejlepší slunečník, který bude odpovídat Vaším představám. Přečtěte si další důležité informace o zahradních slunečnících na našem blogu http://blog.renegad.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-slunecnicich/

Slunečníky v akci

Ať už je slunečník zlevněný či nezlevněný tak k němu rozhodně patří nějaký ten stojan na slunečník. Bez těch by to jednoduše nešlo. Neobvyklejšími držáky slunečníků bývají žulové podtavce, kamenné, plastové plněné vodou a kovové. Nejlevnější variantou jsou samozřejmě plastové, které jsou ovřem velice neestetické a občas i jejich tíha k udržení slunečníku nestačí. Proto se jako nejlepší stojan pro slunečník doporučjí žulové podstavce. Jsou téměř nezničitelné a jejich estetický dojem je dokonalý. 

Pokud patříte k majiteloům restaurací, tak si fungování bez slunečníků asi nedovete představit. Ať už použijete slunečníky na balkon nebo terasu, tak musí být vždy pevně upevněny! Občasný silný vítr může se slunečníkem nadělat pořádnou paseku. Buďte proto při jejich používání opatrní. Mezi nejběžnější model patří slunečník 3m. Slunečník s tímto průměrem je postačují pro spolehlivé porkytí nepříjemného slunečního svitu. Pořiďte si svůj slunečník jěště dnes a nedovolte, aby Vás slunce otravovalo.