Volný čas

Počet produktů: 458

Podkategorie

 • Cestování

  Cestování
 • Dalekohledy

  Dalekohledy
 • Autodoplňky

  Autodoplňky

 • Kempování

  Ať už budete potřebovat přespat ve stanu, posvítit si na cestu nebo pohodlně sednout, tak naše kempingové vybavené vám bude plně k dispozici. Kempování je velice oblíbená činnost českého národa. Pokud i vy patříte k této skupině lidí zajisté si v této kategorii vyberete vše, co budete ke svým výpravám potřebovat.

 • Kulečník

  Tento velmi oblíbený druh zábavy už není doménou jen barů a hospod. Díky našim velice kvalitně zpracovaným a levným kulečníkovým stolům budete mít tuto luxusní hru přímo u vás doma. Většina variant je pak dodávaná i s příslušenství jako jsou tága, koule, křídy atd. Nenechte si tedy ujít tuto šanci k výhodnému nákupu, vaši přátelé vás za to budou milovat.

   

  Velikosti kulečníkových stolů

  Můžete vybrírat z velkého poštu rozměrů a klasických barev jako je zelená, modrá a červená. Nabízené kulečníkové stoly mají rozměry od 5FT, což odpovídá 169x85cm hrací polochy  až po 8FT, kde je hrací plocha velká 222,5cx113cm. Kulečníky dodáváme rozložené, kvůli dopravě, ale jejich montáž je velice jednoduchá a s přiloženým manuálem jí zvládne každý.

   

  Je libo kvalitní kulečníkové tágo?

  Tato hra záleží nejen na umu a tréninku, ale i na kvalitně zpracovaném tágu. Z naší nabídky si vybere opravdu každý hráč. K dispozici máme dvoudílná tága, které dodáváme i s futrálem, aby bylo tágo v bezpečí a dalo se snadno přepravovat. Nechybí ani klasická tága v celku. Pokud součástí stolu není příslušenství, tak vás určitě budou zajímat i kulečníkové koule, protože bez nich jednoduše hrát nelze.

 • Stolní fotbal

  Velice oblíbená hospodská hra, kterou si nyní můžete pořídit i vy domů! Stolní fotbálky jsou oblíbené i díky tomu, že hráči hrají v týmech dva na dva, takže jsou emoce o dost větší než například u kulečníku. Naše fotbálky se dodávají rozložené, kvůli přepravě, ale jejich montáž je následně velmi snadná, díky přiloženému návodu. Vyrobení prvního stolního fotbálku se datuje k roku 1901, což je doba relativně nedávná. Jeho rozmach už je v dnešní době patrný a tento druh zábavy už nechybí téměř v žádné hospodě.

  Pro vás je, ale nyní důležité, že cena se pohybují od příjemný 2425 Kč, které zaplatíte hlavně za dětské stolní fotbálky nebo skládací. Dále máme velice oblíbené fotbálky „PROFI“, které jsou v cenové relaci okolo 5000 Kč a jejich a kvalitu garantuje celá řada spokojených zákazníků, kteří je u nás nakoupili. Přidejte se k nim i vy!

   

  Příslušenství k stolním fotbálkům

  Pokud jíž stolní fotbálek máte a potřebujete náhradní míčky, figurky nebo rovnou celé tyče, tak jsme pro vás připravili kategorii příslušenství ke stolním fotbálkům, kde najdete vše potřebné. 

 • Stolní hry

  Při večerech s rodinou nebo s přáteli, kdy chcete večer strávit dobrou konverzací určitě oceníte i nějakou společenskou hru, u které se budete bavit. V naší nabídce tedy nechybí klasická společenská hraje nejen pro děti a to člověče nezlob se. Přejeme příjemnou zábavu.

 • Poker

  Sortiment pro nejoblíbenější karetní hru současnosti je v našem obchodě samozřejmostí. Mezi to opravdu nejoblíbenější zboží patří žetony na poker, které nabízíme v prodeji jak po jednotlivých kusech, tak i v sadách od 200ks až po 1000ks. V této oblíbené hře jde hlavně o to těchto žetonů ve hře získat co nejvíce, takže se vyplatí ve větším počtu hráčů investovat do větších sad, aby bylo žetonů dostatek. V nabídce nesmí chybět ani skládací stoly na poker, které jsou velice oblíbené díky jejich skladnosti a snadnému přenášení. Chcete si tedy užít pravou atmosféru při této karetní hře i vy u vás doma? Máte nyní jedinečnou příležitost vybrat si ze špičkového sortimentu za výhodné ceny!

 • Relax a masáže

  Klid a odpočinek bezesporu k důležitým částem života, a proto je třeba odpočívat efektivně. S masážními křesly STILISTA se budete těšit na každou chvíli relaxace mnohem více. Jejich skvělý ergonomický tvar uleví vašim zádům a nastolí pocit úlevy. Tyto křesla pak také pozitivně působí na vaši náladu – zlepšují ji.

  Pokud někdo z vašich kamarádu či známých rád masíruje tak se vám určitě budou hodit naše profesionální masážní lehátka s opěrkou hlavy, které disponují skvělý zpracováním, stabilitou a hlavně nízkou cenou! Nechybí ani masážní polštářky ve tvaru válce, které jsou vhodným doplňkem právě nabízených masážních lehátek.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 458 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 458 položek
Volný čas

Odpočinek a zábava je přesně to co nabízí tato kategorie. Ať už si chcete užít spoustu zábavy nebo prostě jen sedět a relaxovat, tak s tím vám pomůže zboží z této skupiny. Vy i vaši přátelé určitě oceníte naše kulečníkové stoly, stolní fotbálky nebo třeba poker sety žetonů, díky kterým zažijete báječné chvíle a nezapomenutelné chvíle.

Pokud jste spíše vlk samotář a rádi relaxujete v klidu, pak jsou pro vás to pravé naše masážní křesla. Nejoblíbenější věcí v obchodě jsou pak obří létající draci, kteří vykouzlí úsměv na rtech nejen dětem, ale i dospělým.