Renegad.cz

je internetový obchod, kde dámy naleznou všechny domácí potřeby od kuchyňských spotřebičů, přes dřevěné dekorace, poličkykuchyňské elektrospotřebiče až po vánoční stromky. Pro pány jsme připravili široký výběr hobby nářadí. Pozadu nezůstávájí ani zahradní párty stany, které se hodní nejen na zahradní oslavy, ale i pro firemní účely. Mezi ty opravdu nejoblíbenější modely patří párty stany 3x3m, které má v oblibě většina našich zákazníků. A všem doporučujeme, aby nepřehlédli kategorii Volný čas, kde si každý bude mít s čím hrát. Hlavním lákadlem v této kategorie jsou kulečníkové stoly, stolní fotbálky a létající draci, kteří se řadí mezi náš nejprodávanější a nejoblíbenější sortiment. Milovníci zahrady a zahradních dekorací u nás nejčastěji nakupující zahradní solární osvětlení, které udělá z jejich zahrady jěště nádhernější místo než doposud. Tato solární zahradní svítidla spoří velké množství energie! Stačí solární panýlek vždy umístit na světlo a osvětlení pak po setmění samo sepne a svítí krásně až do rána, kde zase vypne a celý den na nabíjí. Tento cyklus se neustále opakuje. 

Nově Vás bude provázet i při vašich sportovních aktivitách. Máte možnost vybírat z obřího množství kvalitního sportovního vybavení, které zlepší vaši cestu k vysněné postavě. Nejvíce oblíbenou kategorií je fitness vybavení. V této kategorii nabízíme nejvíce produktů z celého webu! Hraje Vaše dítě rádo fotbal? A chtěli by jste ho vybavit na tento sport za pár korun? U nás to není žádný problém! Pro fotbalisty máme přímo určenou kategorii s vybavením na fotbal. Víme, že bezpečnosti je velmi důležitá, takže u nás nechybí jak cyklistické přilby, tak i stylové helmy na lyže. Pro celkové posílení těla jsou pak určeny velké zahradní trampolíny, které máme v nespočtu variant i s příslušenstvím. Pokud rádi cestujete, tak určitě oceníte naše kempingové vybavení za super ceny. Nechybí ani sportovní výživa pro zdravý životní styl a budování svalové hmoty.

Při komunikaci se zákazníkem upřednostňujeme individuální přistup. A tak nás neváhejte v případě jakýkoliv dotazů nebo problémů KONTAKTOVAT. Přejeme Vám příjemný nákup.

Novinky a tipy si můžete přečíst na našem blogu --> blog.renegad.cz