Kategorie

Vánoční světelné dekorace 2017

Seřadit

Seřadit

 

Vánoční dekorativní led osvětlení pro rok 2017

Není nad to, když chcete udělat atmosféru doma jěště více vánoční. Mezi nejoblíbenější se řadí led rampouchy, které každoročně doslova mizí z našeho skladu.

Pokud máte tuto led dekoraci v oblibě, tak neváhejte a objednejte si jí, dokud jěště je skladem. Vánoční světelné dekorace se hodí například pro použití na oknech. O Vánocích je totiž velice důležité naladit tu správnou atmosféru a to se Vám s našimi svíticími dekracemi jistě povede! 

 

Nejlepší světelná dekorace: vánoční rampouchy 

Svícítí rampouchy můžete u nás najít v různých barvách jako modré, bílé, žluté atd. Toto osvětlení je každoročně velice oblíbené. Proč? Protože se jedná o osvětlení, které dokáže na první pohled zaujmout a hlavně ho jen tak někdo nemá.

Buďte originální s LED rampouchy i Vy!

Stačí si pouze vybrat vhodnou barvu a provedení. Vánoční osvětlení rampouchy se také skvěle hodí jako výzdoba pergoly nebo párty stanů. Zjistěte si více o technologii LED diod například na wikipedii

 

Vánoční světelný závěs

Každý led svíticí závěs je další skvělou dekorací, kterou můžete umístit například do oken nebo na keř venku. Hodí se obvykle jak na venkovní, tak i vnitřní použití.

Tyto světelné závěsy do oken můžete vidět u většiny rodinných domů, která mají vánoční osvětlení. V naší nabídce máme druhy, které neblikají, ale pouze svítí. Z toho důvodu nepůsobí tak rušivým dojmem.. 

Naše nabídka vánočního osvětlení je opravdu široká a proto si vše pečlivě projdětě. Veškeré osvětlení Vám dorazí do 48 hodin od objednání (ve všední dny). Skvělá osvětlení nebytových prostor montuje firma czpatriot.cz!

 

Vánoční hvězda vám nesmí chybět

 

Samozřejmě, vánoční svátky si nikdo nedokáže představit bez kouzelného stromečku. Co je však neméně typickým symbolem Vánoc? Přece vánoční hvězda! Ta může mít spoustu podob, o čemž vás rozhodně přesvědčí i široká nabídka vánočních LED dekorací ve tvaru hvězdy.

Ta nemá své stálé místo pouze na vrcholu vašeho vánočního stromečku, ale skvěle se hodí i na vaše vchodové dveře, nad schodiště, do okna a na mnoho dalších míst ve vašem domě či bytě. Oblíbené jsou závěsné LED hvězdy, ale velkou parádu udělají svítící hvězdy na stojánku, které rozmístíte během chvilky.

 

Další vánoční dekorace nijak nezaostávají

 

A neomezujte se pouze na vánoční stromeček, hvězdu a světelné řetězy. Při každém pohledu vás jistě potěší další kvalitní vánoční dekorace, které vynikají originálním designem, díky němuž pozvednou vaši vánoční výzdobu na vyšší úroveň.

Pamatujte na to, že čím více druhů vánočního osvětlení si pořídíte, tím variabilnější systém získáte. Každý rok totiž všechny LED řetězy a vánoční dekorace budete moci rozmístit úplně jinak a pokaždé tak vašim blízkým vyrazit dech.