Pro kutily

Počet produktů: 38

Podkategorie

 • Schůdky a žebříky

  Schůdky a žebříky
 • Benzínový generátor

  Benzínový generátor
 • Konvektory a topidla

  Konvektory a topidla
 • Měřící technika

  Měřící technika
 • Úložné boxy

  Úložné boxy

 • Elektronářadí

  Pokud potřebujete doma něco poladit nebo už rok slibujete ženě, že opravíte to co chce, tak jste tady správně! Hobby nářadí od renomované společnosti Sharks je skvělé v poměru cena / výkon. Mezi hlavní produkty zde patří elektrické okružní pily, aku vrtačky nebo brusky. Vybavte svou dílnu tímto skvělým nářadím a usnadněte si práci.

 • Kompresory

  Tato kategorie nabízí kompresory od stovek korun, vhodné spíše pro dofoukávání kol až po dražší, olejové kompresory, které disponují velkým tlakem i velkým vzdušníkem řádově 24 –50 litrů. U všech kompresorů je stupnice, díky které můžete natavit pohodlně požadovaný tlak. 

 • Ostřičky

  Ostřičky řetězů jsou vhodné pro ostření hlavně řetězů u motorových pil, které pak budu řezat mnohem lépe a rychleji. Tento sortiment už je vhodný pro náročnější kutily, ale i těm my vyhovíme. 

 • Pilové kotouče

  Pořádná dávka výměnných kotoučů s nejrůznějšími rozměry a počty zubů, pro vaše řezání. Rozměry pilových kotoučů máme od 160/30Z až po 300/60Z v nejrůznějších kombinacích. Výrobcem je hlavně špičková firma Mago, které se na trhu pohybuje již delší dobu a vyrábí opravdu kvalitní zboží. 

 • Ruční nářadí

  Tam, kde není elektřina nebo dojdou výměnné baterie je třeba elektronářadí nahradit starým dobrým ručním. Tato kategorie se skládá hlavně z ráčen, sad nářadí, ale i z kleští na plastové trubky nebo úložných systémů. Dolaďte tedy vše k dokonalosti s nářadím z této kategorie.

 • Svářecí stroje

  Také si děláte práci raději sami než, aby jste za ní platili někomu jinému, u kterého nevíte jak danou práci odvede? Proto jsme pro náročnější kutily připravili tento sortiment, kde nechybí elektrodová svářečka s pořádnou dávkou rutilových elektrod v různých rozměřech. Dbáme i na vaše bezpečí, a proto zde najdete i svářecí masku, která je nezbytnou součástí každého bezpečného svařování.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 38 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 38 položek
Pro kutily

Potřeby pro kutily

Tato kategorie už je svým názvem určena spíše pro muže. Nářadí z této skupiny váš nezradí při žádné práci ve vaší dílně. 80% produktů je od renomované značky Sharks, které zaručuje prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu. S námi budete moct dokonce i svářet! Prodáváme vysoce kvalitní svářečky spolu s náhradními rutilovými elektrodami. Najdete zde i to nejhlavnější vybavení, které nesmí chybět v žádné dílně, jako jsou aku vrtačky, motorové pily nebo třeba úhlové brusky.

Nabídka této kategorie je opravdu široká, a proto doporučujeme jí projít důkladně, aby jste vybrali ten pravý produkt s těmi nejlepšími parametry. S nářadím od Renegad.cz je práce v dílně opravdová radost.