Kategorie

Světelné led rampouchy

Vánoční osvětlení rampouchy

Velice oblíbený druh vánočního osvětlení, které se skvěle hodí jak pro venkovní tak i vnitřní použití. Obvykle bývají světelné rampouchy používány pro osvětlení párty stanů, oken nebo vchodových dvěří. Veškeré rampouchy v této kategorii prošli přísnými bezpečnostními testy, takže se jedná o velmi kvalitní osvětlení. Navíc díky technologii LED ušetříte až 90% energie. Doba svítivosti se pohybuje okolo 20 000 hodin, což je oprovni běžným žárovkám neprosto skvělá životnost.


Sviticí rampouchy 

Naše vánoční osvětlení rampouchy by se mělo stát doplňkem dalšího vánočního osvětlení, s kterým vytvoří dokonalý efekt a naladí tu pravou vánoční atmoféru i u Vás doma. Svíticí rampouchy opravdu rozzáří každý prostor kam je umístíte a naladí tu pravou vánoční atmoféru. Vyberte si své rampouchy jěště dnes! 

 

Světelné rampouchy v zimě nesmí chybět

 

LED rampouchy instalujete překvapivě snadno, navíc si můžete vybrat z řetězů různých délek. Stejně tak si vám dovolujeme nabídnout rampouchy různých tvarů. A najdete zde také blikající rampouchy, které přitáhnou pozornost za všech okolností. Svítící LED rampouchy v teplé bílé barvě si budou rozumět s podobným vánočním osvětlením do oken, modré rampouchy perfektně doplní světelné LED řetězy ve studeném bílém odstínu s modrým nádechem.

 

Svítící rampouchy a další vánoční dekorace

 

Sortiment kvalitního vánočního osvětlení je však mnohem rozmanitější, což vám dokáže široká nabídka v našem internetovém obchodě Renegad.cz. Naším cílem je, abyste si na jednom místě mohli vybrat veškeré vánoční LED osvětlení tak, aby se váš vánočně osvětlený domov stal právem vaší chloubou.

Co doplnit vaši sestavu vánočního osvětlení o elegantní světelné kužely, luxusní LED stromky, roztomilé svítící postavičky a další kouzelné vánoční dekorace?