Kategorie

Vánoční dekorace 2017

Seřadit

Seřadit

Nádherné vánoční dekorace pro rok 2017

Vánoce, Vánoce přicházejí šťastné a veselé Vám všem! V eshopu Renegad.cz vám nabízíme vysoce kvalitní vánoční osvětlení všech druhů a barev.

Uvědomujeme si, že  tato kategorie je opravdu rozsáhlá, a proto vám doporučujeme, aby jste jí prošli opravdu důkladně a celou. My vám na oplátku garantujeme, že si určitě vyberete to pravé osvětlení na Vánoce, se kterým budete spokojeni.

 

Vánoční venkovní led osvětlení

Ponořte se s námi do kouzla Vánoc a vylaďte si tu pravou vánoční atmosféru právě s našimi led světelnými venkovními řetězy.

Hlavním lákadlem v sekci led vánočních světýlek jsou světelné rampouchy. Nabízíme je v celé řadě délek a barev, takže si u nás vybere opravdu každý. Jedná se totiž o velice neobvyklou vánoční dekoraci, která Vám zaručeně vykouzlí úsměv na rtech. Tyto led rampouchy se obvzláště hodí jako osvětlení přímo do oken, osvětlení parapetů a nebo balkónů. Použití je opravdu rozmanité. 

Další nedílnou součástí kategorie venkovího vánočního led osvětlení jsou světelné deště. Jedná se každoročně nejprodávanější kategorii řetězů díky jejich univerzálnímu použití. Můžete je zavěsit do oken, na opat, parapet, krov, prostě všude! Navíc je prodáváme v délkách až 60 metrů. 

Obecně platí, že jakékoliv venkovní led řetězy se dají použít i dovnitř, ale žádné určené do interiéru se nedají použít venku, protože nejsou konstruované tak, aby obstály proti vnějším vlivům jako sníh, déšť apod.

Proto na všech vánočních řetězech vždy koukejte na specifikaci IP. IP značí stupeň odelnosti elektrických zařízení. Každé venkovní vánoční osvětlení by mělo mít stupeň odolnosti IP44 nebo vyšší.  

U nás najdete tedy jen to nejlepší vánoční osvětlení na stromeček, které podléhá přísným bezpečnostním normám a díky svém skvělém designu navodí tu pravou vánoční atmosféru.

 

Svítící vánoční dekorace

Občas už je těch všemožných řetězů již moc, a proto je dobré doplnit svojí vánoční výzdobu nějakou vánoční svíticí dekorací, která doladí atmosféru například na stole, za okny nebo třeba uprostřed zahrady. Mezi ty nejzajímavější patří hlavně led rampouchy, světelné závěsysvětelné větvičky atd.

 

Vánoční girlandy a umělé stromky

Velmi oblíbenou dekorací bývají právě girlandy a umělé vánoční stromky, které velmi efektivně nahrazují klasický řetěz z jehličí a dodají vašemu domovu typický vánoční vzhled. Pokud nemáte rádi nepořádek, které klasické jehličnaté stromy dělají, tak jsou pro Vás tyto umělé alternativy jasnou volbou. Navíc jsou skladné a rychlé rozložitelné. 

Přejeme vám klidné vánoční svátky, která určitě oslavte v klidu, pohodě a hlavně s úsměvem i díky vánočnímu osvětlení od Renegad.cz!