Kategorie

Vánoce

Seřadit

Seřadit

Vánoce, Vánoce přicházejí šťastné a veselé vám všem! V eshopu Renegad.cz vám nabízíme vysoce kvalitní vánoční osvětlení všech druhů a barev. Ponořte se s námi do kouzla Vánoc a vylaďte si tu pravou vánoční atmosféru právě s našimi led řetězy. Uvědomujeme si, že  tato kategorie je opravdu rozsáhlá, a proto vám doporučujeme, aby jste jí prošli opravdu důkladně a celou. My vám na oplátku garantujeme, že si určitě vyberete to pravé vánoční led osvětlení, se kterým budete spokojeni.

Led řetězy venkovní

Hlavním lákadlem v sekci led vánočního osvětlení jsou světelné hadice. Nabízíme je v celé řadě délek a barev, takže si u nás vybere opravdu každý. Další nedílnou součástí kategorie vánočního led osvětlení jsou systémy diLED, které lze vhodným „prodlužováky“ nastavovat dle potřeby, takže když chce, aby vám svítil pouze stromek na zahradě a nechcete, aby svítil i kabel k němu vedoucí, tak je diLED systém ta správná volba.

Led řetězy vnitřní

Obecně platí, že jakékoliv venkovní led řetězy se dají použít i dovnitř, ale žádné určené do interiéru se nedají použít venku, protože nejsou konstruované tak, aby obstály proti vnějším vlivům jako sníh, déšť apod.  a hrozí pak i nebezpečí úrazu. U nás najdete tedy jen to vánoční osvětlení na stromeček, které podléhá přísným bezpečnostním normám a díky svém skvělém designu navodí tu pravou vánoční atmosféru.

Svítící vánoční dekorace

Dalším zbožím v této kategorii je vánoční dekorativní osvětlení, které doladí atmosféru například na stole nebo za okny. Mezi ty nejzajímavější patří hlavně led rampouchy, světelné závěsy a světelné větvičky atd.

Vánoční girlandy a umělé stromky

Velmi oblíbenou dekorací bývají právě girlandy, které velmi efektivně nahrazují klasický řetěz z jehličí a dodají vašemu domovu typický vánoční vzhled. Umělé vánoční stromky jsou klasika, které nesmí chybět v žádné rodině, protože stromek je přeci nedílnou součástí každých Vánoc. Přejeme vám klidné vánoční svátky a oslavte je s úsměvem díky osvětlení od Renegad.cz!