Kulečník

Počet produktů: 40

Podkategorie

 • Kulečníkové stoly

  Prodej kulečníkových stolů

  Jedna z nejlepších nejen hospodských zábav vůbec. Kulečník vznikl v Anglii ve 12.století. A jeho oblíbenost přetrvává dodnes. Jenomže problém je, že kulečníkové stoly stojí 30 avíce tisíc korun. Nebo nestojí? Vůbec ne! V eshopu Renegad.cz najdete kulečníkové stoly již od 6 400Kč! A to dokonce s veškerým příslušenstvím. Nabízíme je v rozměrech 5 FT,6 FT, 7 FTa  8 FT. Jednotlivé míry samozřejmě naleznete v detailech produktů.

  Pokud chcete dát kulečníkový stůl jako dárek, tak jste na správném místě, protože obdarovaný bude radostí bez sebe a vy koupíte dárek za rozumnou cenu. Malou nevýhodu je poštovné, které musí být nastaveno na 1199 Kč, protože váha kulečníku je okolo 150kg a přepravní společnosti si za takovéto balíky účtují nemalé částky

  Zde nabízené kulečníkové stoly dodáváme rozložené. Samozřejmostí je návod, díky kterému zvládne montáž naprosto každý. Navíc můžete vybírat z různých barev pláten. Máme plátna v zelené, červené a modré barvě.

  Pokud jste vášnivý hráč kulečníku, tak už nemusíte chodit do zakouřené hospody, aby jste si v klidu zahráli svou oblíbenou hru. Stačí, když si pořídíte některý kulečníkový stůl z naší nabídky a můžete hrát v pohodlí svého domova. 

 • Příslušenství ke kulečníkům

  Příslušenství

 • Kulečníková tága

  Kulečníková tága

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 40 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 40 položek
Kulečník

Tento velmi oblíbený druh zábavy už není doménou jen barů a hospod. Díky našim velice kvalitně zpracovaným a levným kulečníkovým stolům budete mít tuto luxusní hru přímo u vás doma. Většina variant je pak dodávaná i s příslušenství jako jsou tága, koule, křídy atd. Nenechte si tedy ujít tuto šanci k výhodnému nákupu, vaši přátelé vás za to budou milovat.

 

Velikosti kulečníkových stolů

Můžete vybrírat z velkého poštu rozměrů a klasických barev jako je zelená, modrá a červená. Nabízené kulečníkové stoly mají rozměry od 5FT, což odpovídá 169x85cm hrací polochy  až po 8FT, kde je hrací plocha velká 222,5cx113cm. Kulečníky dodáváme rozložené, kvůli dopravě, ale jejich montáž je velice jednoduchá a s přiloženým manuálem jí zvládne každý.

 

Je libo kvalitní kulečníkové tágo?

Tato hra záleží nejen na umu a tréninku, ale i na kvalitně zpracovaném tágu. Z naší nabídky si vybere opravdu každý hráč. K dispozici máme dvoudílná tága, které dodáváme i s futrálem, aby bylo tágo v bezpečí a dalo se snadno přepravovat. Nechybí ani klasická tága v celku. Pokud součástí stolu není příslušenství, tak vás určitě budou zajímat i kulečníkové koule, protože bez nich jednoduše hrát nelze.