Kategorie

Kulečník

Seřadit

Seřadit

Tento velmi oblíbený druh zábavy už není doménou jen barů a hospod. Díky našim velice kvalitně zpracovaným a levným kulečníkovým stolům budete mít tuto luxusní hru přímo u vás doma. Většina variant je pak dodávaná i s příslušenství jako jsou tága, koule, křídy atd. Nenechte si tedy ujít tuto šanci k výhodnému nákupu, vaši přátelé vás za to budou milovat.

 

Velikosti kulečníkových stolů

Můžete vybrírat z velkého poštu rozměrů a klasických barev jako je zelená, modrá a červená. Nabízené kulečníkové stoly mají rozměry od 5FT, což odpovídá 169x85cm hrací polochy  až po 8FT, kde je hrací plocha velká 222,5cx113cm. Kulečníky dodáváme rozložené, kvůli dopravě, ale jejich montáž je velice jednoduchá a s přiloženým manuálem jí zvládne každý.

 

Je libo kvalitní kulečníkové tágo?

Tato hra záleží nejen na umu a tréninku, ale i na kvalitně zpracovaném tágu. Z naší nabídky si vybere opravdu každý hráč. K dispozici máme dvoudílná tága, které dodáváme i s futrálem, aby bylo tágo v bezpečí a dalo se snadno přepravovat. Nechybí ani klasická tága v celku. Pokud součástí stolu není příslušenství, tak vás určitě budou zajímat i kulečníkové koule, protože bez nich jednoduše hrát nelze.