LED systém DILED

Počet produktů: 22

Podkategorie

 • DiLED řetězy a kabely

  DiLED řetězy a kabely vás nadchnou

  Začínáte s vánočním osvětlením od nuly a chcete si hned napoprvé obstarat kvalitní osvětlení, které snadno a rychle nainstalujete? Potom vás jistě zaujme diLED systém, který se dokonale na míru přizpůsobí vašemu domu i zahradě.

  Základem jsou právě diLED řetězy a kabely, které jsou dodávány včetně nezbytného napájení. Díky svítícím kabelům a řetězům různých délek jistě najdete takový model, jaký potřebujete.

  Vyzkoušejte LED řetěz v teplé bílé barvě a uvidíte, že váš domov bude na nadcházející svátky klidu a míry připraven během chvilky. Ale proč zůstat jen u světelných kabelů, když vám nabízíme tolik krásných vánočních dekorací!

 • DiLED dekorativní osvětlení

  DiLED dekorativní osvětlení pro romantickou atmosféru

  Potrpíte si na příjemnou atmosféru s nádechem romantiky nejen o Vánocích, ale po celý rok? Pak vaši zahradu proměňte v opravdovou oázu klidu a harmonie díky diLED dekorativnímu osvětlení.

  Množství drobných LED diod celý prostor působivě osvětlí. Světelná LED síť vytvoří příjemné zákoutí na vaší terase, světelný déšť udělá z vaší zahradní párty nezapomenutelnou událost.

  Přesvědčte se o tom, že primárně vánoční osvětlení led venkovní bude vašemu domu a zahradě slušet po celý rok a zažijete díky němu spoustu příjemných chvil, ať už při klidném posezení, nebo při velké rodinné oslavě. A pro tyto příležitosti by vám samozřejmě neměl prostorný zahradní altán.

 • Příslušenství DiLED

  Příslušenství diLED: základ dokonalého vánočního osvětlení

  Zakládáte si na spolehlivém vánočním LED osvětlení? Potom určitě nechcete podcenit žádný detail. Vaší pozornosti by proto rozhodně nemělo uniknout praktické diLED příslušenství, s jehož pomocí vytvoříte opravdu profesionální systém vánočního osvětlení, který se dokonale se hodí na vnitřní i venkovní použití.

  V naší nabídce najdete nejen nezbytné napájecí trafo, ale také užitečné prodlužovací kabely, samozřejmě v různých délkách, abyste mohli vytvořit systém vánočního LED osvětlení na míru vašeho domu nebo zahrady. Každý rok můžete celý systém ještě více rozšířit, dokud nebude naprosto odpovídat vašim představám. Mrkněte také na světelné led krápníky, které jsou nejprodávanějším vánočním osvětlením na Renegad.cz! 

Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek
LED systém DILED

LED systém - nastavitelné vánoční osvětlení

Víte jaké největší výhoda LED systémů diled? Je to jednoduché, tyto řetězy jsou totiž nastavitelné! Můžete tedy například od domu vést pouze kabel, bez osvětlení. Až dorazíte ke stromku nebo místu, kam chcete osvětlení zavěsit, tak jednoduše stačí ke konci přimontovat osvětlení, které můžete dále nastavovat dle potřeby. 

Vánoční osvětlení v podobě led systému je velice oblíbené, protože svítí pouze tam, kde chcete. Už žádné schovávání začátku řetězů. Toto řešení je velice pohodlné a jeho instaci zvládne uplně každý. 

Dejte si pozor, jestli součástí balení je i trafo, které je nutnou součástí každého led systému. Další příslušenstní v podobě rozboček, nastavovacích kabelů a dalšího led řetězů najdete v naší nabídce. 

Vyzkoušejte tyto nastavitelné vánoční led řetězy i Vy a vybudujte si nádhernou vánoční atmosféru.