Kategorie

Stolní fotbal

Seřadit

Seřadit

Velice oblíbená hospodská hra, kterou si nyní můžete pořídit i vy domů! Stolní fotbálky jsou oblíbené i díky tomu, že hráči hrají v týmech dva na dva, takže jsou emoce o dost větší než například u kulečníku. Naše fotbálky se dodávají rozložené, kvůli přepravě, ale jejich montáž je následně velmi snadná, díky přiloženému návodu. Vyrobení prvního stolního fotbálku se datuje k roku 1901, což je doba relativně nedávná. Jeho rozmach už je v dnešní době patrný a tento druh zábavy už nechybí téměř v žádné hospodě.

Pro vás je, ale nyní důležité, že cena se pohybují od příjemný 2425 Kč, které zaplatíte hlavně za dětské stolní fotbálky nebo skládací. Dále máme velice oblíbené fotbálky „PROFI“, které jsou v cenové relaci okolo 5000 Kč a jejich a kvalitu garantuje celá řada spokojených zákazníků, kteří je u nás nakoupili. Přidejte se k nim i vy!

 

Příslušenství k stolním fotbálkům

Pokud jíž stolní fotbálek máte a potřebujete náhradní míčky, figurky nebo rovnou celé tyče, tak jsme pro vás připravili kategorii příslušenství ke stolním fotbálkům, kde najdete vše potřebné.