Stolní fotbal

Počet produktů: 42

Podkategorie

 • Stolní fotbálky

  Stolní fotbal

  Není nad to zahrát si špičkový stolní fotbal s přáteli v hospodě. Jěště lepší pak je zahrát si stolní fotbal s přáteli přímo u sebe doma! Tento druh zábavy je v Čechách velice populární měli by jste ho pořádně trénovat, aby jste si neudělali někde ostudu. Stolní fotbálky, které nabízíme na Renegad.cz nabízejí dostatek příležitostí, aby jste svoje fotbálkové umění co nejlépe natrénovali. Pokud jste majitelem hospody, tak určitě uvítáte cenu námi nabízených fotbálků, protože ty se pohybují obvykle okolo 20 000 Kč. Jedinou nevýhodou je, že tyto stolní fotbálky jsou bez mincovníku. Pokud Vás fotbálky příliš nezaujaly, tak vyzkoušejte třeba kulečníkové stoly, které jsou také velice oblíbené. 

   

  Kvalitní stolní fotbálek

  Je na čase začít pořádně trénovat a pořídit si vlastní stolní fotbal. U nás naleznete jak dětské stolní fotbálky, tak i ty klasické pro dospělé. Jsou vyrobeny z MDF desek. Fotbálky jsou dodávány rozložené a mají u sebe návod, podle kterého je složí každý. Pořiďte si i vy svůj stolní fotbálek jěště dnes! 

 • Příslušenství k fotbálkům

  Příslušenství

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 42 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 42 položek
Stolní fotbal

Velice oblíbená hospodská hra, kterou si nyní můžete pořídit i vy domů! Stolní fotbálky jsou oblíbené i díky tomu, že hráči hrají v týmech dva na dva, takže jsou emoce o dost větší než například u kulečníku. Naše fotbálky se dodávají rozložené, kvůli přepravě, ale jejich montáž je následně velmi snadná, díky přiloženému návodu. Vyrobení prvního stolního fotbálku se datuje k roku 1901, což je doba relativně nedávná. Jeho rozmach už je v dnešní době patrný a tento druh zábavy už nechybí téměř v žádné hospodě.

Pro vás je, ale nyní důležité, že cena se pohybují od příjemný 2425 Kč, které zaplatíte hlavně za dětské stolní fotbálky nebo skládací. Dále máme velice oblíbené fotbálky „PROFI“, které jsou v cenové relaci okolo 5000 Kč a jejich a kvalitu garantuje celá řada spokojených zákazníků, kteří je u nás nakoupili. Přidejte se k nim i vy!

 

Příslušenství k stolním fotbálkům

Pokud jíž stolní fotbálek máte a potřebujete náhradní míčky, figurky nebo rovnou celé tyče, tak jsme pro vás připravili kategorii příslušenství ke stolním fotbálkům, kde najdete vše potřebné.