Zahradní skleníky a pařeniště

Počet produktů: 2

Podkategorie

 • Skleníky z polykarbonátu

  Polykarbonátové skleníky

  Chce vypěstovat pořádnou porci ovoce a zeleniny? V tom případě potřebujete řádný zahradní skleník, se kterým půjde pěstování jedna radost. V naší najdete hlavně polykarbonátové skleníky, které jsou snadno smontovatelné a navíc efektivnější než klasické skleněné skleníky. Polykarbonátové desky našich skleníků mají obvykle tloušťu 4mm. Všechny plastové skleníky doporučujeme umístit na betonový podklad a pořádně utěsnit, aby Vaše výsledky byly co nejlepší. Zaručíte tím i stabiluty skleníku, které bude při silnějším větru potřeba. 

  Prodej skleníků

  Není nad to vypěstovat si vlastní zeleninku nebo ovoce. S našimi skleníky si můžete pořídit skleník velice levně a vypěstovat si pořádnou zásobu vitamínů. Pokud je na Vás skleník příliš velký, tak můžete kouknout na pařeniště z polykarbonátu v naší nabídce. Ty jsou o poznání menší a také levnější. Pokud nejste velcí pěstitelé, tak je to pro Vás ideální varianta. Pro ty, kteří již svůj skleník mají, tak určitě přijde vhod malá vychytávka a to konkrétně automatický otvírač oken ke skleníkům. Tahle věc dokáže skvěle zabránit přehřátí Vašeho skleníku a udržet tak optimální teplotu, když zrovna nejste doma. Věříme, že každý zahradní polykarbonátový skleník v naší nabídce Vám bude věrným sluhou a vypěstujete s ním spoustu zdravých věcí. Pořiďte si svůj skleník jěště dnes! 

 • Příslušenství ke skleníkům

  Příslušenství ke skleníkům

 • Pařeniště z polykarbonátu

  Polykarbonátové pařeniště

  Výborná alterniva pokud se Vám nechce kupovat velký skleník. Doporučujeme každé polykarbonátové pařeniště umístit na betonový podklad a řádně utěsnit. Jen takto můžete dosáhnout skvělých výsledků. Najdete u nás hlavně rozměry m100 x 100 cm a 100 x 50 cm. Můžete si tedy vhodně vybrat velikost pařeniště podle potřeby. Vypěstujte si chutnou zeleninku přímo u Vás doma. Pařeniště z polykarbonátu bude pomocník, který Vás nikdy nesklame! 

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek