Kategorie

Světelné deště

Světelný déšť

Světelný déšť patří každoročně k velice oblíbenéhmu druhu vánočního osvětlení. Jeho hlavní výhodou je, že lze skvěle použít například na okno, které skvěle osvítí a Vaše okno tak bude zářit do šíré dálky. Další nespornou výhodou je, že světelný déšť lze použít i pro venkovní použití. Můžete ho umístit tedy například na parapet, kde opět skvěle vynikne.

Naše nabídka vánočního osvětlení je opravdu široká, a proto by jste jí měli projít opravdu důkladně. Ať chcete vybrat světelný déšť nebo venkovní vánoční osvětlení, tak se mějte vždy na pozoru do jakých prostor je určeno! U nás máte jistotu, že máme vše skladem a garantujeme doručení do 48 hodin. Váš Renegad.cz. 

 

Světelné LED deště si zkrátka zamilujete

 

Nepředstavitelná romantika pouhým zmáčknutím vypínače? Ano, je to možné díky vánočnímu dekorativímu osvětlení v podobě světelného deště. Vaše zahrada se nejen o Vánocích promění v romantický kout jako stvořený k relaxaci nebo stylovým večírkům pod širým nebem. A co víc, díky mnoha variantám a různým délkám světelné deště uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Kvalita vánočního LED osvětlení na prvním místě

 

Při zařazování konkrétních výrobků do naší nabídky vždy pečlivě prověřujeme jejich kvalitu. Také vybíráme jen výrobky, které vynikají moderním designem a zároveň jsou velmi odolné. Věříme totiž, že vánoční osvětlení by vám v první řadě mělo dělat radost a neokrádat vás o čas při komplikované instalaci nebo častých opravách, které nekvalitní výrobky až příliš často vyžadují.

Proto vám samozřejmě nabízíme jen světelné dekorace splňující veškeré normy dané vyhláškou č. 50 o elektrických zařízeních. Jedno z nejprodávanějších vánočních osvětlení vůbec jsou pak led světelné rampouchy