Zahradní párty stany

Počet produktů: 189

Podkategorie

 • Párty stany - šestiúhelníkové

  Atypické stany

 • Mobilní přístřešky

  Mobilní přístřešky
 • Stínící plachty

  Stínící plachty
 • Párty stany 5 x 8 m

  5 x 8 m

 • Párty stany 4 x 10 m

  4 x 10 m

 • Párty stany 3 x 2 m

  3 x 2 m

 • Párty stany 2 x 2 m

  2 x 2 m

 • Párty stany 3x3

  Zahradní párty stany 3 x 3

  Zahradní párty stany 3x3m patří k vůbec nejoblíbenějšímu modelům z naší nabídky stanů. Proč? Protože jejich poměr cena / kvalita je naprosto fantastický. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které s přehledem odolávaní nepříznivým venkovním podmínkám. Můžete vybírat buď z klasických modelů a nebo z nůžkových, které disponují mnohem lepšími konstrukčními vlastnostmi. Pokud tedy chcete postačují rozměr a dlouhou životnost, tak je pro Vás nůžkový párty stan 3x3 jasnou volbou. Jejich rozložení a složení je otázkou několika málo minut. Měli by jste tedy rozhodně dát přednost nůžkové konstrukci před klasickým hliníkovými. 

  Párty stan 3x3 prodej

  Využijte naší akci a pořiďte si svůj párty stan 3x3 za velice nízkou cenu. Je uplně jedno, kde ho chcete použít. Ať už pro rodinnou oslavu, firemní účely nebo jako stánek na trhy. Každý náš 3x3 párty stan Vám vždy poskytne sřechu nad hlavou při nepřízni počasí. Ovšem dejte pozor na silnější vítr. Tyto stany nejsou určeny do silných větrů a jejich konstrukce se tím může značně poškodit. Pokud vemete toto na vědomí, tak Vám naše párty stany 3x3m vydrží roky. Pokud by se Vám to i přes toto doporčučení nepovedlo, tak máme k dispozici náhradní nůžkové konstrukce i boční stěny. 

  Zabezpečte svojí párty nebo stánek zahradním párty stanem 3x3m od Renegad.cz a počasí už Vás trápit nemusí!

 • Párty stany 3,5 x 3,5 m

  3,5 x 3,5 m

 • Párty stan 3x4

  Párty stan 3x4 nejlevnější 

  Stany, které se hodí perfektě pro každou zahradní slavnost nebo firemní akci. Počasí Vás už nikdy nedostane. S našimi párty stany budeme v suchu. 

 • Párty stan 3x6

  3x6m party stan

  Velice prostoré párty stany pro větší rodinné sešlosti. Výborně se také hodí pro firemní účely a pro prezentace na různých veletrzích. Každý párty stan 3x6 Vás spolehlivě ochární před slabším vánkem, deštěm nebo třeba i sněhem. Dají se velice dobře potisknout firemním logy, aby Vaše firma mezi ostatními přímo zářila. Čistě pro představu. Párty stan 3x6 m je vysoký 3,3 metry. Střecha každého 3x6 párty stanu je vyrobena z polyesteru doplněným o PVC, aby byl stan nepromokavý. Jako jeden z mála obchodníků v ČR nabízí Renegad.cz velké množsví barev, ze kterých můžete vybírat. Zákazníkům doporučujeme spíše nůzkové párty stany, které jsou robustní a déle vydrží. Pokud Vám tento rozměr případá stále příliš malý, tak se můžete podívat na párty stan 4x8, který by již měl Vaším požadavkům vyhovovat. 

 • Párty stan 3x9

  Párty stan 3x9

  Obrovské párty stany pro ty největší akce. Záleží jen na Vás, jak si s tímto obrem poradíte. V nůžkové verzi se dá pohodlně skládat a převážet. Doporučujeme. 

 • Párty stan 4x4

  4 x 4 m

 • Párty stany 4x6

  Levné párty stany 4x6 m

  Robustní párty stany 4x6 metru, které se perfektně perfektně jak pro zahradní oslavy, tak i firemní akce. Všechny párty stany máme skladem. Doručení do 48 hodin!

 • Párty stany 5x10

  5 x 10 m

 • 6,5 x 9 m

  6,5 x 9 m

 • Párty stany 4x8

  Párty stan 4x8

  Pořádný párty stan nabízející spoustu místa. Je to zachránce při nepříznici počasí. Pokud hledáte prostorné a levné řešení, tak Vás každý párty stan 4x8 uspokojí. Prodováme je s robustní hliníkovou konstrukcí a nepromokavým obalem. Dejte si však na jeho celkovou hmoznost, která se pohybuje okolo 80 kg, takže při přepravě našimi dopravci budete muset zaplatit větší částky za dopravné. Nicméně klid a luxus, který každý nás párty stan 4x8 nabízí vyváží tyto zápory. Pokud by pro Vás byli tito krasavnci stále malí, tak vyzkoušejte párty stany 3x9 metru nebo párty stany 6x8, což už jsou opravdoví obři. Vyberte si svůj párt stan jěště dnes a nepříjemné počasí Vás už nedostane! 

 • Párty stany 6x12 m

  6 x 12 m

 • Příslušenství k párty stanům

  Příslušenství

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 189 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 189 položek
Zahradní párty stany

Prodej párty stanů

Když zahradní rodinnou oslavu, párty nebo jen posezení s přáteli pokazí déšť, tak je to vždycky špatné. Proto buďte na takovou chvíli připravení a pořiďte si některý zahradní párty stan z naší široké nabídky. Každý zahradní párty stan je vyroben z kvalitních materiálů, takže je zaručená skvělá pevnost a stabilita.

Můžete takové vybírat z velkého množství rozměrů od zahradních párty stanů 3x3m až po 6x12m. Ze všechto těchto rozměrů je v čechách nejoblíbenější zahradní párty stan 3x3, který dokáže nabídnout dostatek prostoru za ruzumnou cenu. Párty stany těchto rozměrů jsou nejvhodnějš v nůžkovém provedení.

Prodej párty stanů je na Renegad.cz naší předností a proto jsme specialisté na tento sortiment. Pokud máte početnou rodinu nebo očekáváte hodně hostů, tak určitě potřebujete i spoustu místa, kde se schovat. Ideální velikost pak nabízí 3x6m párty stan, pod který se vejde hned několik stolů a žádný deštík Vám už sešlost nepokazí! Jak už bylo řečeno, tak pravým zachráncem každé venkovní akce mohou být právě párty stany. Prodej těchto strážců je pro nás veliká priorita a každý párty stan dodáváme pečlivě zabalený a s i návodem ke kontrukci.

Vyberte si svého zachránce jěště dnes!


Nůžkové párty stany

Párty  stany této konstrukce připomínají harmoniku. Nejprodávanější jsou obecně v rozměrech 3x3. Každý nůžkový párty stan 3x3 je vyroben z hliníkové konstrukce, která je o mnoho stabilnější než klasické trubkové konstrukce. Navíc máte stan rozložený/složený během několika minut. Nehledáte žádné koncovky, kolínka nebo trubky. Toto řešení je velice pohodlné a robustní. 

Všechny zahradní párty stany v této kategorie jsou také velice skladné a jejich montáž zvládne každý. Připojte se ke našim spojeným zákazníkům, kteří nepodcenili zrádné počasí! Pokud nevíte, který párty stan vybrat, zkuste si o nich přečíst na našem blogu, kde jsme pro Vás připravili 7 těch opravdu nejlepších http://blog.renegad.cz/top-7-zahradnich-party-stanu-na-ceskem-internetu/

Chcete si už konečně pořídit pořádné párty stany? Prodej tohoto sortimentu je naší hlavní prioritou a věříme, že jsme schopni Vám odborně poradit a doporučit ten pravý párty stan právě pro Vás! Spíše bychom Vám doporučovali, aby jste vybírali párty stany nůžkové, protože ty jsou velice robustní a rychle skladné.