Kategorie

Zahradní párty stany

Seřadit

Seřadit

Prodej párty stanů

Když zahradní rodinnou oslavu, párty nebo jen posezení s přáteli pokazí déšť, tak je to vždycky špatné. Proto buďte na takovou chvíli připravení a pořiďte si některý zahradní párty stan z naší široké nabídky. Každý zahradní párty stan je vyroben z kvalitních materiálů, takže je zaručená skvělá pevnost a stabilita.

Můžete takové vybírat z velkého množství rozměrů od zahradních párty stanů 3x3m až po 6x12m. Ze všechto těchto rozměrů je v čechách nejoblíbenější zahradní párty stan 3x3, který dokáže nabídnout dostatek prostoru za ruzumnou cenu. Párty stany těchto rozměrů jsou nejvhodnějš v nůžkovém provedení.

Prodej párty stanů je na Renegad.cz naší předností a proto jsme specialisté na tento sortiment. Pokud máte početnou rodinu nebo očekáváte hodně hostů, tak určitě potřebujete i spoustu místa, kde se schovat. Ideální velikost pak nabízí 3x6m párty stan, pod který se vejde hned několik stolů a žádný deštík Vám už sešlost nepokazí! Jak už bylo řečeno, tak pravým zachráncem každé venkovní akce mohou být právě párty stany. Prodej těchto strážců je pro nás veliká priorita a každý párty stan dodáváme pečlivě zabalený a s i návodem ke kontrukci.

Vyberte si svého zachránce jěště dnes!


Nůžkové párty stany

Párty  stany této konstrukce připomínají harmoniku. Nejprodávanější jsou obecně v rozměrech 3x3. Každý nůžkový párty stan 3x3 je vyroben z hliníkové konstrukce, která je o mnoho stabilnější než klasické trubkové konstrukce. Navíc máte stan rozložený/složený během několika minut. Nehledáte žádné koncovky, kolínka nebo trubky. Toto řešení je velice pohodlné a robustní. 

Všechny zahradní párty stany v této kategorie jsou také velice skladné a jejich montáž zvládne každý. Připojte se ke našim spojeným zákazníkům, kteří nepodcenili zrádné počasí! Pokud nevíte, který párty stan vybrat, zkuste si o nich přečíst na našem blogu, kde jsme pro Vás připravili 7 těch opravdu nejlepších http://blog.renegad.cz/top-7-zahradnich-party-stanu-na-ceskem-internetu/

Chcete si už konečně pořídit pořádné párty stany? Prodej tohoto sortimentu je naší hlavní prioritou a věříme, že jsme schopni Vám odborně poradit a doporučit ten pravý párty stan právě pro Vás! Spíše bychom Vám doporučovali, aby jste vybírali párty stany nůžkové, protože ty jsou velice robustní a rychle skladné.