Vánoční světelní hadi

Počet produktů: 29

Podkategorie

 • Svíticí LED kabely

  Svítící LED kabely i pro ty nejnáročnější

  Jestliže je pro vás důležitý nejen elegantní design vánočního LED osvětlení, ale také jeho odolnost a praktičnost, potom vás jistě zaujmou světelné LED kabely. Ty jsou díky použitým materiálům vhodné na venkovní použití, nezapomeňte je však doplnit dalšími vánočními dekoracemi, byla by totiž škoda nevyužít neustále se rozrůstajícího sortimentu.

  Jaká je výhoda toho, když si pořídíte více druhů vánočních LED dekorací? Přece jeho variabilita! Každý rok jej můžete rozmístit úplně jinak, takže pokaždé vaše sousedy i příbuzné znovu a znovu ohromíte svou kreativitou a uvidíte, že si budou myslet, že jistě musíte do vánočního osvětlení investovat horentní sumy peněz, přitom to vůbec není pravda.

   

  Svítící LED kabely v mnoha barevných variantách

   

  Z barevných variant si vybere každý. Ať už dáte přednost jakémukoli vánočnímu osvětlení led, snažte se zůstat u jednoho odstínu bílé a nekombinovat studenou a teplou variantu. Výsledek by totiž už působil poněkud nejednotně, až přeplácaně.

  Vše můžete raději oživit další, doplňkovou barvou v rámci dalších vánočních dekorací. Teplá bílá si bude rozumět například s červenou, studená spíše s modrou. Ovšem co takhle kabely hýřící všemi barvami, to budou vaše děti jako u vytržení…

 • Svíticí kabely se žárovkou

   

  Svítící kabely vás oslní

   

  Mimořádná odolnost a zároveň elegantní vzhled se snoubí v praktických LED kabelech, které jsou jako stvořené na venkovní použití. Stovky LED minižároviček oslní nejen vás, ale i vaše návštěvy nebo sousedy. Dopřejte vašemu domu a zahradě jen vysoce kvalitní vánoční světýlka, které představuje výbornou investici na mnoho let.

  Odpadne vám totiž spousta starostí s každoročním výběrem nového vánočního osvětlení, nebo s opravou nekvalitních řetězů a kabelů. Díky širokému výběru různých délek stylových LED řetězů, například 10, 20 nebo 50 metrů, proměníte vaši domácnost v opravdový ráj každého milovníka vánoční idyly.

  A samozřejmostí je také rozmanitá nabídka barevných variant, nechybí klasická bílá, elegantní modrá, výrazná červená a také různobarevný LED kabel, který nadchne zejména vaše děti!

   

  Bezpečné svítící kabely jsou základ

   

  Při výběru a instalaci vánočních venkovních svíticích dekorací platí více než kdy jindy, že je důležité klást důraz na bezpečnost. Základem je samozřejmě bezpečný svítící kabel, který splňuje veškeré normy stanovené vyhláškou č. 50 o elektrických zařízeních. Ovšem i při jejich instalaci je nutné dodržovat základní bezpečností opatření tak, aby nemohlo dojít k žádnému zranění nebo nežádoucího poškození vašeho majetku.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 29 položek
Vánoční světelní hadi

 

Led světelné kabely až 50m

Není nad to mít vánoční venkovní led osvětlení v podobobě světelných kabelů. Tyto světelné kabely jsou velice odolné a vydrží i větší nepřízeň počasí jako mráz, vítr nebo déšť. Toto venkovní vánoční osvětlení se skvěle hodí na krovy Vašeho domu.

Můžete tím docílit toho, že Váš dům bude zářit již z velké dálky. Výkon takový led světelných kabelů bývá okolo 30W při použití 480 žárovak.

Z barevných variant můžete vybírat například z modré, růžové, bílé, červené nebo barevné. Menší nevýhodou je, že se do řětězu nedá žádným způsobem zasahovat, takže nejsou nastavitelné. Jak nastavitelné řetězy využijte naše LED systémy

Nůžete vybírat z nejrůznějších délek od 10 až po 50 metru. Ceny takový led kabelů začínají již na 450 Kč! Tyto světelné kabely bohužel nejsou nastavitelné a musíte si koupit přesný rozměr.

Vyzkoušejte i vy některý světelný kabel z naší nabídky a odlište se od Vašich sousedů! Pokud hledáte klasické vánoční osvětlení na stromeček, tak zkuste nabídku našich led vánočních řetězů, kde můžete vybírat z více než 80 druhů v různých barvách a délkách. 

 

Maximálně odolné vánoční osvětlení

 

Zajímá vás, který druh vánočních světýlek je nejodolnější? Jednoznačně jsou to světelné kabely, které díky své promyšlené konstrukci odolají i nepříznivému počasí. Je tedy více než jasné, že právě jsou na vyzdobení zahrady jako stvořené!

LED diody jsou totiž uloženy v odolném plastovém obalu a vám tedy odpadne starost o to, zda vaše nové vánoční osvětlení bez újmy přečká i tuhou zimu provázenou nevyzpytatelnými výkyvy počasí. Jistě během následujících let nebudete ani v nejmenších litovat finančních prostředků vynaložených na pořízení kvalitního, spolehlivého a bezpečného LED osvětlení.

 

Světelný hadi pro Váš krov či zahradu

Nedržte se zbytečně při zemi a udělejte sobě i svým dětem radost i dalším vánočním osvětlením. I ty nejmenší rozhodně zaujmou roztomilé vánoční LED postavičky, které jen jednoduše postavíte na vhodné místo a výsledem bude vždy dokonalý. Velmi efektní jsou také nádherné svítící rampouchy, které jsou tím pravým symbolem zimy