Kategorie

Vánoční světelné kabely 2017

Seřadit

Seřadit

 

Led světelné kabely

Není nad to mít vánoční venkovní led osvětlení v podobobě světelných kabelů. Tyto světelné kabely jsou velice odolné a vydrží i větší nepřízeň počasí jako mráz, vítr nebo déšť. Toto venkovní vánoční osvětlení se skvěle hodí na krovy Vašeho domu.

Můžete tím docílit toho, že Váš dům bude zářit již z velké dálky. Výkon takový led světelných kabelů bývá okolo 30W při použití 480 žárovak.

Z barevných variant můžete vybírat například z modré, růžové, bílé, červené nebo barevné. Menší nevýhodou je, že se do řětězu nedá žádným způsobem zasahovat, takže nejsou nastavitelné. Jak nastavitelné řetězy využijte naše LED systémy

Nůžete vybírat z nejrůznějších délek od 10 až po 50 metru. Ceny takový led kabelů začínají již na 450 Kč! Tyto světelné kabely bohužel nejsou nastavitelné a musíte si koupit přesný rozměr.

Vyzkoušejte i vy některý světelný kabel z naší nabídky a odlište se od Vašich sousedů! Pokud hledáte klasické vánoční osvětlení na stromeček, tak zkuste nabídku našich led vánočních řetězů, kde můžete vybírat z více než 80 druhů v různých barvách a délkách. 

 

Maximálně odolné vánoční osvětlení

 

Zajímá vás, který druh vánočních světýlek je nejodolnější? Jednoznačně jsou to světelné kabely, které díky své promyšlené konstrukci odolají i nepříznivému počasí. Je tedy více než jasné, že právě jsou na vyzdobení zahrady jako stvořené!

LED diody jsou totiž uloženy v odolném plastovém obalu a vám tedy odpadne starost o to, zda vaše nové vánoční osvětlení bez újmy přečká i tuhou zimu provázenou nevyzpytatelnými výkyvy počasí. Jistě během následujících let nebudete ani v nejmenších litovat finančních prostředků vynaložených na pořízení kvalitního, spolehlivého a bezpečného LED osvětlení.

 

Dokonale osvětlená zahrada

 

Nedržte se zbytečně při zemi a udělejte sobě i svým dětem radost i dalším vánočním osvětlením. I ty nejmenší rozhodně zaujmou roztomilé vánoční LED postavičky, které jen jednoduše postavíte na vhodné místo a výsledem bude vždy dokonalý. Velmi efektní jsou také nádherné svítící rampouchy, které jsou tím pravým symbolem zimy