Párty stany 3x3

Počet produktů: 59

Podkategorie

  • Nůžkové párty stany 3x3

    Nůžkový párty stan 3x3

    Jedny z nejoblíbenější druhů párty stanů vůbec. Každý nůžkový párty stan 3x3 disponuje skvělými vlastnosti - skladnost, rychlost montáže, robustnost atd. Jejich konstrukce je tvořena z hliníku a funguje na principu harmoniky. Tuto konstrukci tedy roztáhnete rovnoměrně na všechny strany a naní pak přijdou bočnice a střecha. S demontáží je to stejný princip akorát všechny rohy přisunete k sobě a vytvoříte výsledný kvádr, který dáte do obalu. Nůžkové párty stany tedy můžete tímto způsobem perfektně skladovat.

    Oproti klasickým trubkovým párty stanům mají tu výhodu, že nemusíte hledat nejrůznější kolínka a rohové stojky, aby jste dali stan dohromady. Pokud tedy plánujete spíše menší oslavy, tak Vám nůžkový párty stan 3x3 bude dobrým sluhou, který Vás vždy zachrání před nepřízní počasí. Rozměrově většími kolegy jsou pak nůžkové párty stany 3x6, kteří už nabídnou více prostoru. Jejich velikost by se dala přirovnat ke zvěma nůžkovým párty stanům 3x3 stojících vedle sebe. 

  • Klasické stany 3x3

    Klasické stany

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 59 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 59 položek
Párty stany 3x3

Zahradní párty stany 3 x 3

Zahradní párty stany 3x3m patří k vůbec nejoblíbenějšímu modelům z naší nabídky stanů. Proč? Protože jejich poměr cena / kvalita je naprosto fantastický. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které s přehledem odolávaní nepříznivým venkovním podmínkám. Můžete vybírat buď z klasických modelů a nebo z nůžkových, které disponují mnohem lepšími konstrukčními vlastnostmi. Pokud tedy chcete postačují rozměr a dlouhou životnost, tak je pro Vás nůžkový párty stan 3x3 jasnou volbou. Jejich rozložení a složení je otázkou několika málo minut. Měli by jste tedy rozhodně dát přednost nůžkové konstrukci před klasickým hliníkovými. 

Párty stan 3x3 prodej

Využijte naší akci a pořiďte si svůj párty stan 3x3 za velice nízkou cenu. Je uplně jedno, kde ho chcete použít. Ať už pro rodinnou oslavu, firemní účely nebo jako stánek na trhy. Každý náš 3x3 párty stan Vám vždy poskytne sřechu nad hlavou při nepřízni počasí. Ovšem dejte pozor na silnější vítr. Tyto stany nejsou určeny do silných větrů a jejich konstrukce se tím může značně poškodit. Pokud vemete toto na vědomí, tak Vám naše párty stany 3x3m vydrží roky. Pokud by se Vám to i přes toto doporčučení nepovedlo, tak máme k dispozici náhradní nůžkové konstrukce i boční stěny. 

Zabezpečte svojí párty nebo stánek zahradním párty stanem 3x3m od Renegad.cz a počasí už Vás trápit nemusí!