Trampolíny

Počet produktů: 7

Podkategorie

 • Příslušenství k trampolínám

  Příslušenství k trampolínám

 • Malé trampolíny

  Malé trampolíny

 • Trampolíny s ochranou sítí

  Dětské trampolíny s ochrannou sítí

  Skvělá zábava pro děti i dospělé. Tak by se daly charakterizovat trampolíny s ochranou sítí. Díky ochranné sítí je zaručeno bezpečí skákajících osob uvitř trapomlíny. Navíc jsou věškeré hrany a potenciálně nebezpečné části izolování, takže je trampolína velice bezpečná i bez dozoru. Díky ochranné síti se totiž nemůže stát, že by to někoho vymrštilo mimo skákací pole. Pokud i vy hledáte příjemný způsob jak zabavit sebe a svoje děti, tak jsou trampolíny s ochranou sítí jasnou volbou. 

  Trampolíny se sítí

  Trampolíny se sítí máme k dispozici v několika rozměrech a to v těch nejpopulárnějších, které jsou na internetu nejoblíbenější. Máme trampolíny s ochranou sítí 305cm, které jsou tradičně nejoblíbenější, protože vyšší rozměry již zabírají podstatně více místa. Vyberte si i vysvou trampolínu s ochranou sítí jěště dnes a užívejte si pohové letní dny. Navíc budete posilovat i svoje tělo a užijete si spoustu zábavy! 

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Trampolíny

Každá venkovní trampolína v této kategorii se vyznačuje skvělým poměrem cena/kvalita. Nabízíme několik modelů od průměru 244 až po 429cm. Proč je zahradní trampolína s ochrannou sítí tou nejbezpečnější variantou? Protože díky ochranné síti budou Vaše děti v bezpečí. Dále mají tyto zahradní trampolíny zesílený obvodový ochranný polštář, aby byla zaručena ta nejvyšší bezpečnost. Celá konstrukce je galvanizovaný, takže s klidem odolává nepříznivým vlivům počasí. Navíc všechny trampolíny v této kategorii jsou vyrobeny podle přísných norem EU. Pokud si chcete zpevnit postavu a udělat obrovskou radost i svým dětem, tak jsou pro Vás tyto venkovní trampolíny jasnou volbou!