Kulečníkové stoly

Počet produktů: 30
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 30 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 30 položek
Kulečníkové stoly

Prodej kulečníkových stolů

Jedna z nejlepších nejen hospodských zábav vůbec. Kulečník vznikl v Anglii ve 12.století. A jeho oblíbenost přetrvává dodnes. Jenomže problém je, že kulečníkové stoly stojí 30 avíce tisíc korun. Nebo nestojí? Vůbec ne! V eshopu Renegad.cz najdete kulečníkové stoly již od 6 400Kč! A to dokonce s veškerým příslušenstvím. Nabízíme je v rozměrech 5 FT,6 FT, 7 FTa  8 FT. Jednotlivé míry samozřejmě naleznete v detailech produktů.

Pokud chcete dát kulečníkový stůl jako dárek, tak jste na správném místě, protože obdarovaný bude radostí bez sebe a vy koupíte dárek za rozumnou cenu. Malou nevýhodu je poštovné, které musí být nastaveno na 1199 Kč, protože váha kulečníku je okolo 150kg a přepravní společnosti si za takovéto balíky účtují nemalé částky

Zde nabízené kulečníkové stoly dodáváme rozložené. Samozřejmostí je návod, díky kterému zvládne montáž naprosto každý. Navíc můžete vybírat z různých barev pláten. Máme plátna v zelené, červené a modré barvě.

Pokud jste vášnivý hráč kulečníku, tak už nemusíte chodit do zakouřené hospody, aby jste si v klidu zahráli svou oblíbenou hru. Stačí, když si pořídíte některý kulečníkový stůl z naší nabídky a můžete hrát v pohodlí svého domova.