Zahradní dekorace

Počet produktů: 67

Podkategorie

 • Zahradní svítidla

  Zahrada v noci může být někdy záludná, a proto jí vybavte osvětlením, které vám ukáže správnou cestu.

 • Zahradní dřevěné můstky

  Zahradní dřevěné můstky

  Dřevěné můstky jsou nádhernou a užitečnou dekorací do Vaší zahrady. Jsou vyrobeny z  kvalitních dřevin, které mají dlouhou životnost a pevnost. Jsou snadno přenosné a jejich instalaci zvládný každý. Udělejte ze svojí zahrady místo  plné originality a použijte dřevěné zahradní můstky od Renegad.cz. 

 • Zahradní oblouky

  Zahradní oblouky na popínavé rostliny

  Zahradní oblouk je skvělý designový doplněk, který nesmí chybět na žádné zahradě! Pokud se ptáte zda , jsou zahradní oblouky dodávané od Renagad.cz kvalitní a odolné proti větru, tak je jasná odpověď, že ano. Jsou totiž vyrobené z oceli a mají možnost zapuštění do země, takže pohodlně odolají všem venkovním vlivům. Ať už používáte zahradní oblouk na popínavé rostliny nebo jen jako dekoraci u vchodu do zahrady určitě oceníte jejich příznivou cenu a parádní vzhled.

  Oblouk na růže

  Asi nejčastější použítí zahradních oblouků je právě na růže, se kterými dokažá vytvořit opravdovou názeru. Pokud zvolíte vhodnou odrůdu růží, tak Vaši sousedě zblednout závistí. Oblouk na růže je většinou kovový s dekorativními listy nebo květy, které jsou taký z kovu. Vyberte si svůj oblouk na růže jěště dnes! 

 • Ostatní zahradní dekorace

  Ostatní

 • Dřevěná kola a kormidla

  Dřevěná kola a kormidla

 • Květináče

  Květináče

 • Poštovní schránky

  Poštovní schránky
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 67 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 67 položek
Zahradní dekorace

Dekorace na zahradu

Pokud chce zkrášlit svou zahradu tak jste tady správně. Námi nabízené dekorace na zahradu patří ke špičkám v oboru v poměru cena / kvalita. Najdete zde opravdu nádherné dřevěné můstky, pergoly, dřevěná kormidla a v neposlední řadě i poštovní schránky. Kvalita zboží je ověřena samotnými zákazníky. Jak už bylo řečeno, tak mezi nejlepší dekorace na zahradu patčí rozhodně zahradní fontánky, které dokaží uplně změnit design zahrady. Pokud na zahradu nekladete takový důraz, tak by Vás mohla zajímat například dekorace v podobě dřevěného kola, které se dá umístit na stěnu. Výborně se hodí například k zahradnímu posezení.