Zahradní židle a křesla

Počet produktů: 114

Podkategorie

 • Dřevěné židle

  Dřevěné zahradní židle jsou nedílnou součástí Vašeho posezení, kterou jednoduše musíte mít! Jsou velice odolní a stabilní, takže je zaručena dlouhá životnost. Přidejte se i vy k řadě spokojených zákazníků, kteří nakoupili dřevěné zahradní žide u Renegad.cz.

 • Stohovatelné židle

  Stohovatelné židle
 • Kovové židle

  Kovové zahradní židle jsou velice oblíbeným druhem židlí díky jejich robustnosti a stylovému provedení. Jsou snadno přenosné a vždy připravené k používání. Určitě Vás potěší i jejich příznivá cena, které je v internetovém obchodě Renegad.cz samozřejmostí. Nepřehlédněte i kovová zahradní křesla, s kterými bude každý odpočinek dokonalým zážitkem. Přidejte se i vy k stovkám spokojených zákazníků, kteří si koupili židle v internetovém obchodě Renegad.cz!

 • Plastové židle

   Naprostá klasika v oblasti zahradního nábytku. Plastové zahradní židle patří k velice oblíbenému sortimentu, který se vyznačuje svojí odolností vůči vnějším podmínkám a příznivou cenou. V této kategorii samozřejmě nechybí ani plastová polohovací křesla. 

 • Skládací židle

  Prvotřídní zahradní skládací židle jsou přesně tím, co tato kategorie nabízí. Pokud hledáte opravdové pohodlí za rozumnou cenu a jěště chcete, aby židle byly skladné, tak neváhejte a vybírejte z naší široké nabídky. Nabízíme jak hliníkové skládací židle, tak i dřevěné skládací židle a i kempingové židle. Přejeme příjemný nákup.

 • Polyratanové židle

  Polyratanové židle

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 114 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 114 položek
Zahradní židle a křesla

Židle