Solární osvětlení na zahradu Počet produktů: 45

Podkategorie

 • Solární dekorativní...

  Dekorativní solární osvětlení

  Chcete, aby i v noci vypadala Vaše zahrada naprosto úchvatně? Použijte solární dekorace na zahradu a tento sen se Vám splní. Nejen, že naprosto ohromíte Vaše hosty, ale tyto solární zahradní dekorace mohou sloužit i jako osvětlení cesty. Většinou mají dva režimy. Blikající a soustavně svítící. Přes den se nabíjejí a po setmění automaticky sepnou a svítí krásně celou noc až do rána. Solární dekorace na zahradu u nás můžete najít v podobně kolibříků, světelných závěsů, luceren, světelných oblouků a další věcí. Ušetřete peníze za drahou elektřinu a udělejte ze své zahrady opravdový skvost díky tomu, že použijete solární zahradní dekorace od Renegad.cz!

  Ve vánoční obdoví také jednoznačce využijte kvalitní vánoční led osvětlení, které naladí tu pravou atmosféru kamkoliv ho umístíte. Je také důležité vybírat ty pravé druhy. Nejoblíbenější jsou obvykle delší led osvětlení pro venkovní použití, které dosahují  délka až 60m. I taková naleznete v naší nabídce! 

 • Solární zahradní svítidla

  Solární lampy

 • Vánoční solární osvětlení

  Vánoční solární světelné řetězy

  Nemusí být Vánoce, aby jste mohli použít solární řetězy. Každý vánoční solární řetěz v této kategorii je vyroben z vysoce kvalitních plastů a led diod. Takže je zaručena velmi dlouhá životnost. Každý ze solární řetězů z této nabídky funguje naprosto automaticky. Při setmění se automaticky rozsvítí. Intenzita a krása světla z těchto solárních řetězů Vás naprosto ohromí. Vyzkoušejte i vy tyto zahradní solární řetězy a ušetřete peníze za drahou elektřinu!

  V vánočním obdoví Vám určitě přijdou vhod také klasické světelné řetězy, které slouží jako skvělá vánoční dekorace, která naladí tu pravou vánoční atmosféru. Obecně jsou totiž led řetězy velice oblíbené a každoročně se jich na celém internetu prodá za desítky miliard korun. 

 • Ostatní
  Ostatní
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 45 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 45 položek
Solární osvětlení na zahradu

Zahradní solární osvětlení

Není nad to, když máte zahradní solární světla, která rozzáří vaší zahradu a dodaji jí i skvělý vzhled. Přesně takové najdete v této kategorii. Jedná se buď o klasické solární lampy nebo dekorativní led řetězy. Zahradní solární světla jsou také velmi užitečná jako osvětlení Vašeho zahradního posezení. Ohromte svoje hosty, kteří si tato osvětlení určitě také rádi pořídí. Výběr je opravdu velký, takže si zajisté vybere i ten nejnáročnější zákazník. Posviťte si zahradní solární osvětlením - článek na našem blogu o solárním osvětlení. Nepřehlédněte!

Je důležité také myslet na vánoční sezónu, kdy je na řadě pořádné vánoční venkovní osvětlení, které rozzáří Váš úsměv. Na Renegad.cz totiž každoročně prodáme tisíce druhů osvětlení, které mají opravdový úspěch. Vyzkoušejte ho i Vy!