Párty stany prodej 

Až nastane čas na zahradní párty, buďte připraveni. Pořiďte si již nyní párty stan, pod kterým můžete pořádat oslavy narozenin, rauty, svatby, párty, ale i jiné oslavy. Nepromokavé párty stany velké zajistí pohodlí i pro velké skupiny osob, takže se o své hosty nemusíte obávat ani v případě nepříznivého počasí. Nakupujte chytře – nakupujte zahradní párty stany v akci, levně, mimo sezónu.

Odkaz na prodej párty stanů

Vhodné rozměry párty stanů

Pokud hledáte párty stan, který bude vhodné pro větší rodinnou sešlost jako svatba, oslava narozeni nebo například výročí, tak určitě zvolte minimálně párty stan 3x6. Zatímco jeho menší varianty například v rozměrech 3x3 metrů nebo 3x4 metry postačí pro malou oslavu nebo párty s přáteli. Zahradní párty stan jistě oceníte i jako adekvátní náhradu zahradního altánu.

Prodej párty stanů v eshopu Renegad.cz

Prodej párty stanů

Párty stany lze nejen koupit, ale také zapůjčit. Pronájem párty stanu se jistě vyplatí v případě, že potřebujete k jednorázové akci velký párty stan, například na svatbu, kterou hodláte uspořádat na vaší zahradě. V tom případě bude pronájem výhodnější než koupě. Naopak nákup párty stanů ve výprodeji mimo sezónu se jistě vyplatí. Párty stan budete mít vždy po ruce a k dispozici, kdykoli nastane vhodná příležitost jej využít. Nejlevnější párty stany pořídíte pochopitelně na internetu a to konkrétně u specialisty na prodej párty stanů - firmy Renegad.cz! 

 

 

 

Materiály, konstrukce a další rozšíření párty stanů 

Jak jsme již zmínili,  párty stany jsou nabízeny v různých rozměrech, tvarech a variantách. Obecně mezi ty nejprodávanější patří spíš menší rozměry. Takový párty stan 3x3 je každoročním hitem a prodají se stovky kusů. Důležité je takové zvolit zhodnou nosnou konstrukci. Jako firma Renegad.cz doporučujeme hlavně nůžkové konstrukce, které jsou sice dražší, ale o to více pevné a odolné. Navíc je u nich velice rychlá montáž.

Materiál, ze kterého jsou párty stany vyhotoveny je 100% polyesterová tkanina, obvykle pogumovaná, plně voděodolná, konstrukce s ocelovými trubkami a pro stabilitu a lepší ukotvení slouží další úchyty. K zahradním párty stanům lze běžně dokoupit bočnice, některé s okny, jiné bez oken. Některé párty stany mají navíc volány anebo pokrytí tyček v zeleno-bílé barvě. U některých druhů párty stanů lze pořídit i moskytiéry proti hmyzu. Další skvělou variantou mohou být zahradní párty stany, které si vytvoříte podle svého přání. K základní konstrukci párty stanu si tak dokoupíte další části podle vlastního vkusu či vašich potřeb. Podívejte se na příklad na obrázku jak může vypadat taková zahradní párty:   

Zahradní párty v párty stanu