Kategorie

Slunečníky

Seřadit

Seřadit

Velké zahradní slunečníky

V horkých letních dnech určitě uvítáte místo ve stínu na své zahrádce nebo posezení, kde si rádi odpočinete. Takové místo si můžete vytvořit, když použite zahradní slunečníky z této kategorie. Pokud jste majitelem nějakého restauračního zařízení, tak Vaši hosté určitě ocení slunečníky, které nebudou obsahovat reklamu na pivovary. Zahradní slunečníky v této kategorii jsou buď konzolové, půlkruhové, obdelníkové a nebo klasické. Konzolové zahradní slunečníky mají tu výhodu, že nemusí být prostrčené skrz stůl, protože nemají nosnou konstrukci ve středu, ale na kraji. Takže můžete být v klidu ve stínu a zároveň budete mít volný stůl. Naše nabídka zahradních slunečníků je opravdu veliká, a proto jí doporučejeme projít velmi důkladně, aby jste vybrali ten nejlepší slunečník, který bude odpovídat Vaším představám. Přečtěte si další důležité informace o zahradních slunečnících na našem blogu http://blog.renegad.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-slunecnicich/

Slunečníky v akci

Ať už je slunečník zlevněný či nezlevněný tak k němu rozhodně patří nějaký ten stojan na slunečník. Bez těch by to jednoduše nešlo. Neobvyklejšími držáky slunečníků bývají žulové podtavce, kamenné, plastové plněné vodou a kovové. Nejlevnější variantou jsou samozřejmě plastové, které jsou ovřem velice neestetické a občas i jejich tíha k udržení slunečníku nestačí. Proto se jako nejlepší stojan pro slunečník doporučjí žulové podstavce. Jsou téměř nezničitelné a jejich estetický dojem je dokonalý. 

Pokud patříte k majiteloům restaurací, tak si fungování bez slunečníků asi nedovete představit. Ať už použijete slunečníky na balkon nebo terasu, tak musí být vždy pevně upevněny! Občasný silný vítr může se slunečníkem nadělat pořádnou paseku. Buďte proto při jejich používání opatrní. Mezi nejběžnější model patří slunečník 3m. Slunečník s tímto průměrem je postačují pro spolehlivé porkytí nepříjemného slunečního svitu. Pořiďte si svůj slunečník jěště dnes a nedovolte, aby Vás slunce otravovalo.