Kategorie

LED řetězy

Seřadit

Seřadit

Vánoční řetězy led

Pokud hledáte opravdu kvalitní vánoční osvětlení na stromeček za rozumnou cenu, tak jste v této kategorii naprosto správně. Každý led světelný řetěz z naší nabídky se vyznačuje vysokou intenzitou svitu a dlouhou životností. Navíc díky použitým LED diodám ušetříte až 80% energie

Převážní většina světelných led řetězů z této kategorie je vhodná jak na venkovní, tak i vnitřní použití. Proto nemusíte kupovat dva druhy, ale postačí pouze jeden. Co se týká použitý LED diod, tak je se jedná o diody 3V / 0,02 A. Tyto led řetězy můžete vybírat v různých délkách od 2 až po desítky metrů. Naše vánoční venkovní led osvětlení si zamilují hlavně Vaše děti a to je přeci to nejdůležitější. 

Pokud se chcete odlišit od svých sousedů a zakoupit si kvalitní vánoční led osvětlení, tak neváhejte vybírat. Počet kusů na skladě je omezený a obvykle bývá rychle vyprodáno! 

Led řetězy venkovní 

Není žádným tajemstvím, že jedním z nejžadanějších druhů vánoční řetězů jsou rozhodně venkovní led řetězy. Poměr pozoruhodná je led technologie, které tuto skutečnost umožňuje. Jedná se totiž o speciální provedení vánočního osvětlení, které je odolné vůbec dešti, sněhu a mrazu. Takový led řětěz musí splňovat přísné podmínky vyhlášky 50, která stanovuje normy, které výrobce musí dodržet. Vánoční osvětlení na Renegad.cz je plně certifikované a prošto těmito vyhláškami. Nejedná se tedy o žádné osvětlení z čínské tržnice, ale o kvalitní led řětězy, které rozzáří každé místo, kam je umístite. Pro venkovní použití se hlavně zaizolované LED diody v plastovém kabelu, který připomíná hadici. Takové řetězy jsou velice odolné. Jedná hlavně o světelné kabelky, které máme v naší nabídce již od 451 Kč při délce 10 metrů. Rozměrou škálu máme opravdu širokou a tak u nás najdete délky až 50 metrů! 

Pořiďte si tedy raději kvalitní vánoční osvětlení místo levných náhražek, které mohou být zdraví a majetku nebezpečné! 

TOPlist