Činky

Počet produktů: 123

Podkategorie

 • Kettlebell

  Kettlebell
 • Jednoruční činky

  K jednoročním činkám také neodmyslitelně patří kettlebell. Tento druh jednoroční činky je v poslední době velice oblíbený, a proto jste ho i my zařadili do této kategorie činek. Činka ketllebell má tvar přibližně koule, ke které je přivařené velké „ucho“. S touto činkou se dají skvěle posilovat hlavně zádové a ramenní svaly. V této kategorii, ale samozřejmě nechybí klasické jednoruční činky, které máme nabízíme v nespočtu váhových kategorií. Vyzkoušejte novinku kettlebell nebo klasický jednoruční činky i vy! 

 • Nakládací činky

  Nakládačí činky jsou nejběžnějším druhem činek, a proto nechybí ani v e-shopu Renegad.cz! Všechny nakládací činky v této kategorii jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, která je u dražších modelů doplněna chromem. Začnětě svojí cestu za vysněnou postavou právě teď s tady!

 • Činkové sety

  Činkové sety

na stránku
Zobrazeno 25 – 48 z 123 položek
Zobrazeno 25 – 48 z 123 položek
Činky

Začněte svou cestu za vysněnou postavou právě tady! Nabízíme činky od 0,5kg až po opravdové macky, kteří mají desítky kilo. Na cvičení je nejhorší věc se k němu přinutit. Když si však koupíte činky domů, můžete cvičit každý den doma, nemusíte nikam chodit a bude Vás tlačit pocit, že když už jste si je koupili, tak by jste je taky měli využívat. V této kategorie najde hlavně činkové sety, ale také samostatné nakládací činky. Nemarněte již čas a udělejte něco pro svoje zdraví právě teď! Činky od Renegad.cz Vám prodlouží život.