Kategorie

LED vánoční řetězy 2017

Seřadit

Seřadit

Vánoční světelné řetězy pro rok 2017

Pokud hledáte opravdu kvalitní vánoční osvětlení na stromeček v roce 2017 za rozumnou cenu, tak jste v této kategorii naprosto správně. Každý led světelný řetěz z naší nabídky se vyznačuje vysokou intenzitou svitu a dlouhou životností.

Navíc díky použitým LED diodám ušetříte až 90% energie

Převážní většina světelných led řetězů z této kategorie je vhodná jak na venkovní, tak i vnitřní použití. Proto nemusíte kupovat dva druhy, ale postačí pouze jeden. Ten pro vnitřní použití.

Co se týká použitých LED diod, tak je se jedná o diody 3V / 0,02 A. Navíc u nás můžete vybírat z různých délek od 2 až po desítky metrů. Pokud již máte ten správný rozměr, tak je na řadě barva. V nabídce máme studeně bílé led rětězy, teple bílé, barevné, modré a další!.

Naše vánoční venkovní led osvětlení si zamilují hlavně Vaše děti a to je přeci to nejdůležitější. Vybírat pro ně můžete z více než 100 různých druhů. 

Pokud se chcete odlišit od svých sousedů a zakoupit si kvalitní vánoční led osvětlení, tak neváhejte vybírat. Počet kusů na skladě je omezený a obvykle bývá rychle vyprodáno! 

 

Špičkové venkovní led řetězy

 

Není žádným tajemstvím, že jedním z nejžadanějších druhů vánoční řetězů jsou rozhodně venkovní led řetězy v barevném provedení. Poměr pozoruhodná je led technologie, které tuto skutečnost umožňuje.

Jedná se totiž o speciální provedení vánočního osvětlení, které je odolné vůbec dešti, sněhu a mrazu. Takový led řětěz musí splňovat přísné podmínky vyhlášky 50, která stanovují normy, které výrobce musí dodržet. Vánoční osvětlení na Renegad.cz je plně certifikované a prošto těmito vyhláškami.

Nejedná se tedy o žádné osvětlení z čínské tržnice, ale o kvalitní led řětězy, které rozzáří každé místo, kam je umístite.

Pro venkovní použití se hlavně zaizolované LED diody v plastovém kabelu, který připomíná hadici. Takové řetězy jsou velice odolné. Jsou to tzv. světelné kabelky, které máme v naší nabídce již od 451 Kč při délce 10 metrů. Rozměrou škálu máme opravdu širokou a tak u nás najdete délky až 50 metrů! 

Pořiďte si tedy raději kvalitní vánoční osvětlení místo levných náhražek, které mohou být zdraví a majetku nebezpečné! 

 

Teplé i studené LED řetězy

 

Zatímco teplé vánoční osvětlení se více hodí do interiéru, neboť působí velmi uklidňujícím dojmem, tak studené vánoční dekorace dají ještě více vyniknout vaší zasněžené zahradě.

Uvedené rozdělení ovšem není nijak směrodatné, záleží jen na vašem vkusu a osobních preferencích. Studené LED řetězy mohou totiž do moderního, minimalistického interiéru dokonale zapadnout.

 

Další vánoční osvětlení venkovní pro dokonalý domov

 

Vánoční dekorace však mohou mít nepřeberné množství dalších podob. Za všechny jmenujme například oslnivé svítící rampouchy, které vytvoří opravdu kouzelnou zimní atmosféru, nebo elegantní světelné kužely, jež budou opravdu stylově vítat vaše návštěvy u vchodových dveří.

A nezapomeňme ani na romantické svítící LED sítě a deště, které vám skvěle poslouží i při nejrůznějších letních oslavách konaných pod širým nebem. Najednou totiž vyřešíte nejen osvětlení celého prostoru, ale i jeho působivou výzdobu.