Vánoční LED svíticí řetězy

Počet produktů: 161

Podkategorie

 • Teple bílé světelné LED řetězy

  Vánoční LED řetězy pro útulnou atmosféru

  Jestliže chcete vytvořit opravdu pohodovou vánoční atmosféru, pak věnujte pozornost nejen nákupu vánočního stromečku, ale také výběru vánočního LED osvětlení. Do interiéru se vždy perfektně hodí teplé bílé osvětlení, protože působí útulným dojmem. LED řetězy s nádechem do teplé žluté barvy skvěle zdobí i váš balkon.

  Pamatujte vždy však na to, že není vhodné kombinovat bílé a studené světlené dekorace, raději teplé řetězy doplňte například červeným vánočním osvětlením. Před samotným nákupem si alespoň orientačně rozmyslete, jak dlouhý LED řetěz budete potřebovat. Ovšem nic nezkazíte ani řetězem v délce 20 metrů, která je velmi univerzální.

  Moderní technologie za rozumnou cenu

  Stále ještě panují předsudky o tom, že vánoční osvětlení jen zbytečně plýtvá elektrickou energií. Ano, dříve tomu tak jistě bylo, ale časy se mění a s nimi i technologie, z nichž se vánoční dekorace vyrábí. Díky použitým LED diodám je množství spotřebované energie opravdu mizivé, úspora dosahuje až 90 procent.

  Vánoční LED osvětlení navíc představuje dobrou investici i z jiného hlediska. Jejich životnost je totiž opravdu mimořádná, takže vám budou bez problémů sloužit po mnoho let, aniž by jim to nějak ubíralo na svítivosti. Také díky modernímu designu se jedná o vskutku nadčasovou záležitost.

 • Barevné světelné LED řetězy

  Vánoční LED řetězy hrají všemi barvami

  Vánoce se nesou ve znamení všech možných barev, tak proč by vánoční osvětlení mělo být výjimkou? Právě o Vánocích můžete naplno popustit uzdu své fantazii. Za tímto účelem vám nabízíme kvalitní LED osvětlení v nejrůznějších barevných variantách.

  Co takhle barvu osvětlení sladit s vaší další výzdobou? Vaše výzdoba pak bude působit velmi sofistikovaně a nezvykle. Jindy můžete pro změnu vsadit na barevný kontrast, který jistě vaše návštěvy zaujme na první pohled.

  Další typy LED osvětlení vám nesmí chybět

  Neomezujte se však pouze na jeden typ led vánočního osvětlení. Při tak široké a různorodé nabídce by to byla opravdu škoda! K LED řetězům se skvěle hodí kouzelné LED rampouchy, které k zimě neodmyslitelně patří. Každé terase, balkonu nebo zahradě budou dokonale slušet i svítící stromky, které si vás získají luxusním vzhledem.

  Jisté však je, že u všech námi nabízených výrobků si můžete být jisti mimořádnou kvalitou a prvotřídními materiály použitými při jejich výrobě. Všechny produkty pečlivě vybíráme tak, aby vám sloužily bez sebemenších problémů po mnoho let. Proč si tedy nedopřát tu pravou vánoční atmosféru, navíc za mimořádně příznivou cenu?

 • Studeně bílé světelné LED řetězy

  Studeně bílé led řetězy pro váš dům i zahradu

  Chcete-li váš dům a zahradu zavčas obléknout do kouzelného vánočního hávu, ale zároveň si moc nepotrpíte na různorodé svíticí vánoční dekorace, pak vás jistě zaujmou decentní LED řetězy, které dodají vašemu domovu tu správnou vánoční atmosféru, avšak bez zbytečných výstřelků.

  Vánoční osvětlení ve studeném namodralém odstínu působí velmi luxusním dojmem, takže jej můžete směle použít nejen na vaši zahradu, ale také v interiéru vašeho domu či bytu.

  Studené osvětlení už však není příliš vhodné kombinovat s nažloutlými vánočními světly. Studené LED řetězy však můžete doplnit například modrými světelnými dekoracemi.

  Bezpečné LED osvětlení na míru

  Při nákupu LED osvětlení v našem internetovém obchodě Renegad.cz si samozřejmě můžete být jisti také prvotřídní kvalitou a nezávadností veškerého zboží. Všechny vánoční dekorace splňují normy stanovené vyhláškou č. 50 o elektrických zařízeních, tudíž se můžete spolehnout na jejich bezpečnost.

  I přesto však buďte při jejich instalaci vždy maximálně opatrní a obezřetní, abyste předešli nepříjemným úrazům a škodám na majetku.

  Díky širokému sortimentu vánočního osvětlení na stromeček, navíc v mnoha barevných provedeních a délkách si za pomoci několika málo kusů vytvoříte ideální sestavu přesně podle vašich představ, na míru vašeho domu i zahrady.

na stránku
Zobrazeno 73 – 96 z 161 položek
Zobrazeno 73 – 96 z 161 položek
Vánoční LED svíticí řetězy

Vánoční světelné řetězy skladem

Pokud hledáte opravdu kvalitní vánoční osvětlení na stromeček za rozumnou cenu, tak jste v této kategorii naprosto správně. Každý led světelný řetěz z naší nabídky se vyznačuje vysokou intenzitou svitu a dlouhou životností.

Navíc díky použitým LED diodám ušetříte až 90% energie

Převážní většina světelných led řetězů z této kategorie je vhodná jak na venkovní, tak i vnitřní použití. Proto nemusíte kupovat dva druhy, ale postačí pouze jeden. Ten pro vnitřní použití.

Co se týká použitých LED diod, tak je se jedná o diody 3V / 0,02 A. Navíc u nás můžete vybírat z různých délek od 2 až po desítky metrů. Pokud již máte ten správný rozměr, tak je na řadě barva. V nabídce máme studeně bílé led rětězy, teple bílé, barevné, modré a další!.

Naše vánoční venkovní led osvětlení si zamilují hlavně Vaše děti a to je přeci to nejdůležitější. Vybírat pro ně můžete z více než 100 různých druhů. 

Pokud se chcete odlišit od svých sousedů a zakoupit si kvalitní vánoční led osvětlení, tak neváhejte vybírat. Počet kusů na skladě je omezený a obvykle bývá rychle vyprodáno! 

 

Špičkové venkovní led světelné řetězy

 

Není žádným tajemstvím, že jedním z nejžadanějších druhů vánoční řetězů jsou rozhodně venkovní led řetězy v barevném provedení. Poměr pozoruhodná je led technologie, které tuto skutečnost umožňuje.

Jedná se totiž o speciální provedení vánočního osvětlení, které je odolné vůbec dešti, sněhu a mrazu. Takový led řětěz musí splňovat přísné podmínky vyhlášky 50, která stanovují normy, které výrobce musí dodržet. Vánoční osvětlení na Renegad.cz je plně certifikované a prošto těmito vyhláškami.

Nejedná se tedy o žádné osvětlení z čínské tržnice, ale o kvalitní led řětězy, které rozzáří každé místo, kam je umístite.

Pro venkovní použití se hlavně zaizolované LED diody v plastovém kabelu, který připomíná hadici. Takové řetězy jsou velice odolné. Jsou to tzv. světelné kabelky, které máme v naší nabídce již od 451 Kč při délce 10 metrů. Rozměrou škálu máme opravdu širokou a tak u nás najdete délky až 50 metrů! 

Pořiďte si tedy raději kvalitní vánoční osvětlení místo levných náhražek, které mohou být zdraví a majetku nebezpečné! 

 

Teple i studeně bílé LED řetězy

 

Zatímco teplé vánoční osvětlení se více hodí do interiéru, neboť působí velmi uklidňujícím dojmem, tak studené vánoční dekorace dají ještě více vyniknout vaší zasněžené zahradě.

Uvedené rozdělení ovšem není nijak směrodatné, záleží jen na vašem vkusu a osobních preferencích. Studené LED řetězy mohou totiž do moderního, minimalistického interiéru dokonale zapadnout.

 

Další vánoční osvětlení venkovní pro dokonalý domov

 

Vánoční dekorace však mohou mít nepřeberné množství dalších podob. Za všechny jmenujme například oslnivé svítící rampouchy, které vytvoří opravdu kouzelnou zimní atmosféru, nebo elegantní světelné kužely, jež budou opravdu stylově vítat vaše návštěvy u vchodových dveří.

A nezapomeňme ani na romantické svítící LED sítě a deště, které vám skvěle poslouží i při nejrůznějších letních oslavách konaných pod širým nebem. Najednou totiž vyřešíte nejen osvětlení celého prostoru, ale i jeho působivou výzdobu.