Kategorie

Vánoční led osvětlení 2017

Seřadit

Seřadit

 

Vánoční led osvětlení 2017

 

Chcete naladit tu pravou vánoční atmoféru i u Vás doma? Tak k tomu budete určitě potřebovat i některé led vánoční osvětlení z naší nabídky!

Jednou z nejčastějších variant jsou vánoční světelné rampouchy, nazývané též světelné krápnáky. Tato kagorie je plná opravdových skvostů. Proto doporučujeme, aby jste jí prošli v klidu celou a vybrali si vánoční osvětlení, které Vám bude nejvíc vyhovovat. S rampouchy rozzáříte i to nejtemnější místo. Skvěle se hodí do pergol, párty stanů, oken, balkónů nebo zábradlí. 

Většina LED řetězů je tvořena klasickým diodami 3V / 0,02A, takže ušetříte až 80% energie oproti klasickým žárovkám. Co vůbec znamená zkrat LED? Jedná se o zkratku Light Emiting Diode. Čili v překlaku dioda vyzařující světlo.

Jedná se o moderní technologii budoucnosti, které se využívá i v televizorech, automobilových reflektorech apod. Venkovní led vánoční osvětlení jsou navíc vyrobená z odolných materiálů, které přežijí i nepříznivé vnější podmínky.

Vybírejte z široké nabídky vánočních dekorací i v roce 2017. Které druhy osvětlení budou frčet letos nejvíce? Čtěte dále. 


Venkovní vánoční osvětlení 2017

Nevíte, jaký druh osvětlení je pro venkovní použití, a který pro vnitřní? U nás se tímto problémem nemusíte skoro vůbec zaobírat! Drtivá většina vánočního osvětlení od Renegad.cz je totiž také vhodná pro venkovní použití. To znamená, že je můžete bez problému využít i ve vnitř. 

Obecně mezi nejprodávanější venkovní vánoční osvětlení v roce 2017 budou jednoznačně patřit světelné deště. Mnoho lidí tento druh osvětlení pod tímto názvem nezná, ale jedná se o osvětlní, která pověsíte například na zábradlí, parapet nebo třeba i krov a dolů z něj budou viset pruhy s led diodami. Toto vánoční osvětlení do oken Vás dostane! 

Pokud chcete osvětlit například keř na Vaší zahradě, tak je vhodné použít některý světelný závěs z naší nabídky. Dejte si však pozor. Světelný závěs není světelný déšť. Závěst je totiž jako síť. Například o rozměrech 3,5 x 3,5 metru.Tento závěs perfektně pokryje celý keř a Vaše zahrada tím dostane uplně nové kouzlo. 

Pokud chcete opravdu ušetřit a nechcete se starat o to, že budete své osvětlení pořád zapínat a vypínat, tak doporučujeme využít i solární technologii. Například v kategorii vánoční solární osvětlení si můžete vybrat řetězy, které vůbec nemusíte strkat do zásuvky! Budou svítit sami pouze z energie, které načerpají ze slunce. Vybírejte si ze širokové nabídky vánočního osvětlení

 

Jaké jsou zásady používání venkovního LED osvětlení?

 

Pečlivě si přečtěte návod! U každé venkovního osvětlení musí být uvedeno označení IP. Například IP44(pro venkovní použití). Toto však znamená, že osvětlení můžete použít i dovnitř. Je pouze vybavano technologií, že mu venkovní vlivy nevadí.

Dále si dávejte pozor na nekvalitní adaptéry! U osvětlení z naší nabídky jsme dbali na výběr pouze těch kvalitních. 

Dalším častým problémem jsou nekvalitní kabely. Ty mohou vlivem počasí nebo častého ohýbání různě popraskat. 

Pokud chcete opravdu spolehlivé a dobře chráněné venkovní osvětlení, tak jsou tady světelné kabely, kde jsou LED didody schování do gumové trubky. Tento druh je obvzláště hodný pro osvětlení výloh nebo krovů domů. 

 

Vánoční osvětlení na stromeček

Málem bychom zapoměli na opravdovou klasiku. Co by to bylo za Vánoce bez osvětlení na stromek. Mezi ty nejtradičnější patří klasické led řetězy kratších rozměrů. Pokud tedy domá nemáte 5 metrů vysoký stromek. Co se týče barev, tak pro rok 2017 jsou jasný favoritem barevná vánoční osvětlení na stromeček spolu s vánočním osvětlením ve tvaru hvězdy

Pokud se o osvětlení chcete dozvědět více, tak doporučujeme tento článek: 7 rad pro ty co vybírají vánoční osvětlení


A pro nejmenší svítící LED postavičky

Kdy jindy, když ne o Vánocích, vyzdobit vaši zahradu podle fantazií a představ dětí? Každé dítko bezesporu potěší veselý svítící sob, roztomilý tučňák nebo jiná svítící LED postavička, která jako by vypadla z nějaké pohádky nebo animovaného filmu.

 

Užívejte si vánočního LED osvětlení po celý rok

A nebojte se, vánoční osvětlení vám nemusí dělat radost pouze o pár týdnů v roce. Elegantní světelné LED řetězy totiž mohou vaši zahradu nebo terasu zdobit po celý rok! Díky vhodně rozmístěnému LED osvětlení budou vaše zahradní večírky a oslavy nezapomenutelné!

Světelné kabely mohou ozdobit zahradní stan, takže už se nebudete muset obávat toho, zda počasí bude vaší oslavě přát. Ovšem opomenout nelze ani mimořádně romantickou atmosféru, kterou pomocí LED osvětlení vytvoříte. Sami poznáte, že dlouhé letní večery se skleničkou osvěžujícího koktejlu rázem získají úplně nový rozměr.