Kategorie

Vánoční světelné dekorace

Seřadit

Seřadit

Dekorativní led osvětlení vánoční

Není nad to, když chcete udělat atmosféru doma jěště více vánoční. Mezi nejoblíbenější se řadí led rampouchy, které každoročně doslova mizí z našeho skladu. Pokud máte tuto led dekoraci v oblibě, tak neváhejte a objednejte si jí, dokud jěště je skladem. Vánoční světelné dekorace se hodí například pro použití na oknech. O Vánocích je totiž velice důležité naladit tu správnou atmosféru a to se Vám s našimi světelnými dekracemi jistě povede! 

Vánoční osvětlení rampouchy 

Svícítí rampouchy můžete u nás najít v různých barvách jako modré, bílé, žluté atd. Toto osvětlení je každoročně velice oblíbené. Proč? Protože se jedná o osvětlení, které dokáže na první pohled zaujmout a hlavně ho jen tak někdo nemá. Buď originální s LED rampouchy i Vy! Stačí si pouze vybrat vhodnou barvu a provedení. Vánoční osvětlení rampouchy se také skvěle hodí jako výzdoba pergoly nebo párty stanů. Zjistěte si více o technologii LED diod například na wikipedii

Světelný závěs

Led světelný závěs může být další skvělou dekorací, kterou můžete umístit například do oken nebo na keř venku. Hodí se obvykle jak na venkovní, tak i vnitřní použité. Pokud není světelný závěs zrovna Váš šálek čaje, pak nezbývá než vybrat nějaké dekorativní led stromky, které se  budou skvěle vyjímat na stole při Vaší štedrovečerní večeři. 

Naše nabídka vánočního osvětlení je opravdu široká a proto si vše pečlivě projdětě. Veškeré osvětlení Vám dorazí do 48 hodin od objednání (ve všední dny). Skvělá osvětlení nebytových prostor montuje firma czpatriot.cz!

TOPlist